13:03
Понеділок, 18 Березня 2019

Одеський забудовник Бумбурас продав свій другий телеканал «Южная волна»

Одеський бізнесмен грецького походження, власник будівельної компанії «Гефест» та один з інвесторів ФК «Чорноморець» Пантеліс Бумбурас продав свій другий телеканал «Южная волна» (ТОВ «ТРК “Південна хвиля-ТВ”») Володимиру Іванову, який став водночас і директором каналу. Про зміни стало відомо з єдиного державного реєстру.
Одеський забудовник Бумбурас продав свій другий телеканал «Южная волна»
Одеський забудовник Бумбурас продав свій другий телеканал «Южная волна»

Зміна власника компанії ТОВ «ТРК “Південна хвиля-ТВ”», яка володіє ліцензіями телеканалу «Южная волна», відбулася 4 березня, керівника – 11 березня. Володимир Іванов став власником 100% статутного фонду компанії (розмір – 4 млн 800 тис. грн.) і водночас її директором. За даними відкритих джерел, раніше Володимир Іванов керував приватними підприємствами, що займалися оптовою торгівлею («АТІ-сервіс») та виробництвом будівельних конструкцій («Галактика-ІТВ»).

«Южная волна» (ТРК «Південна хвиля-ТВ») – одеський телеканал, що має ліцензії на кабельне та цифрове ефірне мовлення в Одеській області. Ліцензію на цифрове ефірне мовлення він отримав наприкінці 2017 року. До липня 2018 року канал належав Тетяні Дімчогло, дружині заступника голови Одеської облради Юрія Дімчогло. У липні 2018 року власником каналу став власник будівельної компанії «Гефест» Пантеліс Бумбурас, а у вересні 2018 року канал очолив гендиректор будівельної компанії «Гефест» Олександр Проценко.

Нагадаємо, що Пантеліс Бумбурас продав іще один свій телеканал Olvia (ТОВ «Реноме інет») Михайлу Іванову, який працює у сфері морського консалтингу. Про зміну власника стало відомо на засіданні Нацради 14 березня, сама зміна відбулася 5 лютого.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
730
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop