16:22
Понеділок, 22 Січня 2018

Печерський суд відмовився віддати медіахолдинг UMH Нацагентству з управління активами

Печерський районний суд Києва відмовився передати майно медіахолдингу UMH, який належить олігархові-втікачеві Сергію Курченку, Національному агентству з виявлення, розшуку та управління корупційними активами
Печерський суд відмовився віддати медіахолдинг UMH Нацагентству з управління активами
Печерський суд відмовився віддати медіахолдинг UMH Нацагентству з управління активами

Про це повідомляє «НВ-Бізнес» з посиланням на «Українські новини». 

Арешт на активи було накладено у межах кримінального провадження проти власника Східно-європейської паливно-енергетичної компанії (ВЕТЕК) Сергія Курченка.

Усе арештоване нерухоме, рухоме майно, цінні папери, корпоративні права та майнові права інтелектуальної власності медіахолдингу Генеральна прокуратура України 9 січня визнала речовими доказами у кримінальному провадженні.

У прокуратурі зазначають, що передача майна холдингу в управління Нацагентству є об'єктивною необхідністю з метою виключення можливості підозрюваному продовжувати отримувати незаконні доходи та матеріальні блага.

У суді також зазначили, що цінні папери, корпоративні права та майнові права інтелектуальної власності не підпадають під визначення речових доказів у кримінальному провадженні, оскільки не є матеріальними об'єктами, які можуть зберегти сліди злочинів.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення не продовжила термін дії ліцензій, а також звернувся до суду про анулювання ліцензій низки радіостанцій, що входять до медіахолдингу «УМХ».

28 грудня Печерський районний суд Києва наклав арешт на цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, а також частина нерухомості Курченка.

Про арешт коштів компанії «Український медіа-холдинг» (UMH), кінцевим бенефіціаром якої є згаданий бізнесмен, клопотали група прокурорів і слідчих Генеральної прокуратури, що здійснюють розслідування відмивання доходів, одержаних незаконним шляхом. Слідчі зокрема вказували на ризик втрати цих активів і на те, що в разі доведеності їх незаконного походження вони підлягають процедурі спецконфіскації.

Суд, вивчивши надані правоохоронцями документи, задовольнив клопотання слідчих і прокурорів ГПУ і наклав арешт на корпоративні, інтелектуальні права, а також на частину нерухомого майна, що належить холдингу.

Як повідомляв «Детектор медіа», на початку грудня Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що прокуратура проводить дії, пов'язані зі спецконфіскацією медіахолдингу UMH, що належить Сергієві Курченку.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
434
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop