17:17
Середа, 25 Січня 2017

Нацрада відтермінувала тимчасову заборону каналу «Телеклуб»

2 222
24 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до свого рішення від 12 січня, відклавши початок тримісячного припинення ретрансляції на території України телеканалу «Телеклуб» на 16 лютого 2017 року.
Нацрада відтермінувала тимчасову заборону каналу «Телеклуб»
Нацрада відтермінувала тимчасову заборону каналу «Телеклуб»

Відтермінувати припинення ретрансляції Нацраду попросив правовласник каналу – британська компанія Inter TV Limited. Компанія пояснила, що «Телеклуб» ділить супутникову частоту з телеканалом «Детский мир» (кожен канал має певну кількість годин ефіру) і припинення ретрансляції «Телеклубу» призведе до припинення ретрансляції каналу «Детский мир». Тому правовласник попросив дати йому час на технічне вирішення питання.

Нацрада відреагувала на звернення і вирішила, що рішення про тимчасове, на три місяці, припинення ретрансляції в Україні телеканалу «Телеклуб» має набрати чинності з 16 лютого.

Нагадаємо, 12 січня Нацрада вирішила тимчасово на три місяці припинити ретрансляцію на території України телеканалу «Телеклуб», який має юрисдикцію Німеччини, та вилучила російський телеканал «Дождь» із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. При цьому рішення щодо «Дождя» має набрати чинності через місяць з моменту оприлюднення.

Причиною тимчасової заборони «Телеклубу» став показ цим каналом заборонених українським законодавством фільмів російського виробництва. 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2222
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду