16:02
Четвер, 12 Січня 2017

Нацрада затвердила зміну позивного радіостанції Руслани та продовжила їй ліцензію

12 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила і продовжила строк дії ліцензії на мовлення львівській ТРК «Говерла» (ТОВ «ТРК “Говерла”»), яка 24 грудня перезапустилася у Львів як «Дуже радіо».
Нацрада затвердила зміну позивного радіостанції Руслани та продовжила їй ліцензію
Нацрада затвердила зміну позивного радіостанції Руслани та продовжила їй ліцензію

Нацрада затвердила зміну позивного радіостанції з Kiss FM на «Дуже радіо». Програмна концепція при цьому не змінилася.

Нацрада водночас з’ясувала, що радіостанція почала мовити з новим позивним 24 грудня, не чекаючи рішення регулятора про переоформлення ліцензії. Засновник радіостанції, чоловік і продюсер співачки Руслани Олександр Ксенофонтов уточнив, що в ефірі лунають і старий, і новий позивні: «ТРК “Говерла” як власник ліцензії Kiss FM представляє “Дуже радіо”».

Член Нацради Сергій Костинський наголосив, що радіостанція за законом не має права мовити з двома позивними. Тоді голова Нацради Юрій Артеменко запропонував колезі розібратися окремо, чи було порушення, – провести моніторинг. І поставив на голосування питання про те, хто за переоформлення і продовження ліцензії. Всі члени Нацради одноголосно підтримали це рішення.

Олександр Ксенофонтов розповів, що «Дуже радіо» - це перша в Україні концепція туристичної радіостанції. Радіокомпанія вирішила відмовитися від ретрансляції мережевого партнера (Kiss FM) і розвиватися як локальна станція. До речі, ліцензія ТРК «Говерла» і не передбачала ретрансляції. Очевидно, ретрансляція була оформлена як створення спільного продукту ТРК «Говерла» і мережі Kiss FM – за такою юридичною моделлю співпрацюють багато місцевих станцій і мережевих партнерів.

Нагадаємо, «Дуже радіо» розпочало мовлення 24 грудня у Львові на частоті 104,3 МГц. На «Дуже радіо» перейшли працювати більшість колишніх працівників радіо «FM Галичина» та один колишній ведучий радіо «Вголос». Нова радіостанція позиціонує себе як «перше туристичне радіо».

Юридичною особою радіостанції є ТОВ «ТРК “Говерла”». З кінця 2003 року радіостанція ретранслювала радіомережу MFM, а з листопада 2009 —Kiss FM. Власниками ТОВ «ТРК “Говерла”» є студія «Люксен», якою володіє співачка Руслана Лижичко та її чоловік, продюсер Олександр Ксенофонтов (70% і 15% відповідно), ще 15% «Люксену» належить ТРК «Люкс» (медіахолдинг мера Львова Андрія Садового та його бізнес-партнера Романа Андрейка).

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1201
Переглядів
Реклама
Коментарі
Олександр Ксенофонтов
22:19 / 12 Січня 2017
Шановні колеги. Інформація про засновників ТРК Говерла неточна. Серед засновників ТРК Говерла нема компанії Люксен. Перевіряйте, будь ласка, таку важливу інформацію при передруці. Воно, звичайно, ніяк не впливає на новину чи будь-що в контексті цієї новини, але якщо вже пишете цю "неважливу" інформацію, намагайтеся її перевірити чи уточнити, Хоча б так, як це зробили ваші колеги з медіаняні. Інформація про засновників медіа зараз відкрита, і це уточнення не складає проблеми. Дякую, і вибачте, будь ласка, за зауваження!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду