12:33
Четвер, 12 Січня 2017

Нацрада планує скасувати рішення про попередження та оштрафувати Kiss FM за недотримання квот

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує скасувати ухвалене 22 грудня рішення про оголошення попередження радіомережі Kiss FM за недотримання квот пісень українською мовою та натомість оштрафувати радіомережу.
Нацрада планує скасувати рішення про попередження та оштрафувати Kiss FM за недотримання квот
Нацрада планує скасувати рішення про попередження та оштрафувати Kiss FM за недотримання квот

Про це «Детектору медіа» повідомив голова Нацради Юрій Артеменко.

За його словами, регулятор проаналізував норми законодавства та виробив позицію щодо недотримання квот – усім порушникам мають бути призначені штрафи. Відтак, рішення про попередження Kiss FM має бути скасовано.

Нацрада планувала ухвалити нові рішення щодо Kiss FM 12 січня, а також розглянути результати перевірок кількох інших радіокомпаній, які, за даними моніторингу, не виконували квот: «Шансон», «Ірта», «Маяк», «Ретро ФМ». Але всі ці питання були зняті з порядку денного. Як пояснив «Детектору медіа» Юрій Артеменко, Нацрада має перерахувати розміри штрафів, тому що з нового року змінилася Методика розрахунків розмірів ліцензійного збору, а штраф за порушення квот становить 5% ліцензійного збору.

Читайте також

Нагадаємо, 18 листопада Нацрада призначила позапланові перевірки мережевих радіостанцій Kiss FM, MFM, «Шансон» і «Ретро ФМ» щодо дотримання квот. Далі 24 листопада були призначені перевірки ще п'яти регіональних і місцевих радіостанцій: «Ірта», «Радио Вести», «Європа плюс Дніпро», «Маяк» і «104 ФМ». А 1 грудня – перевірки двох місцевих радіостанцій «Армянське радіо» та «106,6».

22 грудня за результатами перевірки Нацрада оголосила Kiss FM попередження замість штрафу за недотримання квот. Результатів інших перевірок Нацрада ще не розглядала.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1881
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop