17:44
П'ятниця, 11 Листопада 2016

«ФМ Галичина» змогла продовжити ліцензію, показавши справжніх кінцевих бенефіціарів

2 902
Радіомережа «ФМ Галичина» (ТОВ «ТРК “Галичина”») змогла продовжити ліцензію на мовлення на 11 частотах у Західній Україні. Відповідне рішення було прийнято Національною радою з питань телебачення і радіомовлення 27 жовтня після того, як Нацрада отримала від компанії документи з прозорою структурою власності.
«ФМ Галичина» змогла продовжити ліцензію, показавши справжніх кінцевих бенефіціарів
«ФМ Галичина» змогла продовжити ліцензію, показавши справжніх кінцевих бенефіціарів

Раніше, 25 серпня, Нацрада перенесла розгляд питання про продовження ліцензії «ФМ Галичина» через сумніви в прозорості структури власності компанії.

Власником ТОВ «ТРК “Галичина”» є ТОВ «Енергія консалтинг». Станом на кінець серпня «Енергія консалтинг» належала кіпрській компанії «РВС глобал інвест ЛТД» (99,76%) і Володимиру Співаку (0,24%). Кінцевим бенефіціарним власником «Енергії консалтинг» і, відповідно, ТРК «Галичина» у документах був вказаний громадянин Кіпру Хрістос Теофілу. Але за неофіційними даними, радіостанція належала львівським бізнесменам Богдану і Ярославу Дубневичам.

Як повідомила «Детектору медіа» директорка радіостанції Олександра Гнатик, після того, як Нацрада перенесла розгляд питання, у компанії змінилися бенефіціари: замість Хрістоса Теофілу ними стали Павло Дубневич, Юрій Дубневич і Роксолана Пиртко. Нові бенефіціари, які є дітьми Богдана та Ярослава Дубневичів, викупили частки компанії «Енергія консалтинг» у такому співвідношенні: Павло Дубневич – 50%, Юрій Дубневич і Роксолана Пиртко – по 25%.

За словами пані Гнатик, документи, що засвідчили зміну структуру власності, були подані до Нацради, яка, врешті-решт, ухвалила рішення про продовження ліцензії радіокомпанії.

Нагадаємо, що ТОВ «Енергія консалтинг» є також власником інтернет-видання «Львівська газета. Online» і телестудії «Гал-ТБ».Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2902
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду