19:34
Вівторок, 6 Вересня 2016

Уряд дозволив «Укрінформу» використовувати кошти на випуск друкованого видання

3 192
Кабінет Міністрів вирішив надати можливість Українському національному інформаційному агентству «Укрінформ» використовувати кошти на виготовлення, випуск і розповсюдження суспільно-політичного друкованого засобу масової інформації.
Уряд дозволив «Укрінформу» використовувати кошти на випуск друкованого видання
Уряд дозволив «Укрінформу» використовувати кошти на випуск друкованого видання

Відповідну постанову № 582 від 31 серпня 2016 року оприлюднено на Урядовому порталі.

На випуск друкованого видання «Укрінформ» зможе використовувати кошти, передбачені в державному бюджеті для виробництва та трансляції телерадіопрограм для державних потреб, збирання, оброблення і розповсюдження офіційної інформаційної продукції.

Урядовий портал пояснює, що питання випуску «Укрінформом» суспільно-політичного друкованого ЗМІ ініційовано Міністерством інформаційної політики в рамках виконання плану дій щодо інформаційної реінтеграції тимчасово непідконтрольних Україні територій.

Проект постанови підготовлено Міністерством інформаційної політики, до сфери управління якого відноситься «Укрінформ». Постановою № 582 внесено зміни до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва та трансляції телерадіопрограм для державних потреб, збирання, оброблення та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 915.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3192
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду