18:55
Вівторок, 26 Липня 2016

Журнал «МайбутнЄ» розповсюджує бот

Свіжий номер українського журналу про страхування «МайбутнЄ», присвячений новим технологіям на фінансовому ринку, в Facebook розповсюджує пінгвін-бот
Журнал «МайбутнЄ» розповсюджує бот
Журнал «МайбутнЄ» розповсюджує бот

«Я сама є людиною, яка захоплена всім інноваційним. Враховуючи те, що пишу про фінанси вже 15 років поспіль і вісім років видаю журнал "МайбутнЄ" для ринку фінансових сервісів, вважала за потрібне заглибитись у вивчення технологій майбутнього для фінансового сектору. Мова про майбутнє фінтеху та іншуртеху. Отже, тепер ви можете про все це прочитати в онлайн-виданні. А засіб розповсюдження ми також обрали інноваційний – через бота пінгвіна Епіка у Facebook, якого розробники СК "ТАС" навчили команді “Хочу журнал “МайбутнЄ””», – розповідає Катерина Щеглова, СЕО Future Communications Lab та головний редактор «МайбутнЄ».

«Боти мають великий потенціал, і їхні можливості обмежені виключно вашою фантазією. Наш перший бот вже вміє рахувати страхові суми і розповсюджувати журнал “МайбутнЄ”», – коментує розробку керівник проекту TAS Financial Adviser Денис Глазков.

Поспілкуватися з ботом можна за цим посиланням.

Нагадаємо, нещодавно компанія Facebook розробила штучний інтелект Deep Text, який розпізнаватиме, про що пишуть користувачі соцмережі з «майже людською точністю». Ціль Deep Text - аналізувати текстові повідомлення людей в соцмережі та рекомендувати їм відповідні пости та сервіси. Також інструмент допомагатиме у відсіюванні спаму та небажаних повідомлень. Наразі Deep Text випробовується в Facebook Messenger і генерує відповіді на певні пошукові запити. 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2018
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop