12:04
Середа, 16 Березня 2016

Українське фентезі «Сторожова застава» побачать в Індії, В'єтнамі та Малайзії

Представники Film.ua Distribution уклали угоду щодо попереднього продажу всіх прав на повнометражне українське фентезі «Сторожова застава» з дистрибуторською компанією Veera Film&Distribution на територію Індії, а також з дистрибутором Visicom Surya Gemilang - на території В'єтнаму і Малайзії.
Українське фентезі «Сторожова застава» побачать в Індії, В'єтнамі та Малайзії
Українське фентезі «Сторожова застава» побачать в Індії, В'єтнамі та Малайзії

Про це повідомляє прес-служба компанії Film.ua.

Домовленість була досягнута в рамках найбільшого міжнародного ринку кіно- і телевізійного контенту в азіатському регіоні Filmart (Hong Kong International Film & TV Market), який проходить в Гонконзі (Китай) з 14 по 17 березня.

«Сторожова застава» - повнометражне українське фентезі, зняте за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Режисер – Юрій Ковальов, продюсери – Єгор Олесов і Юрій Прилипко. Фільм знімає кінокомпанія «Кінороб» за підтримки Держкіно.

Прем'єра стрычки в Україні запланована на кінець 2016 року.

У цьому році в Hong Kong International Film & TV Market бере участь більше 800 компаній з 30 країн світу. Україна на кіноринку представлена стендом компанії Film.ua Group.

Нагадаємо, в рамках Європейського кіноринку у Берліні (Німеччина) права на фентезі «Сторожова застава» були продані до Франції. Також ведуться переговори про продаж фільму з представниками Італії, Іспанії та Німеччини.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2595
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop