14:04
Середа, 10 Червня 2015

Серіал «Свати» втретє змагається за звання найрейтинговішої телекомедії світу

Серіал «Свати» втретє змагається за звання найрейтинговішої телекомедії світу
Серіал «Свати» втретє змагається за звання найрейтинговішої телекомедії світу

За підсумками 2014 року комедійний серіал студії «Квартал 95» «Свати» потрапив у номінацію «Приз міжнародної аудиторії» телевізійного фестивалю в Монте-Карло (Festival de télévision de Monte-Carlo, Монако), де змагається за звання найрейтинговішої телекомедії світу. Про це повідомляє прес-служба студії.

 

Категорія «Телевізійний комедійний серіал» в номінації «Приз міжнародної аудиторії» визначає телевізійні фільми, які протягом року зібрали біля телеекранів світу найбільшу кількість глядачів. У ній конкурентами «Сватів» є проекти «Американська сімейка» (США) і «Як я зустрів вашу маму» (США). Телесеріал студії «Квартал 95» вже номінувався на це звання в 2012 та 2014 роках.

 

Номінанти були попередньо відібрані за кількістю аудиторії серед 15 найкращих фільмів з 64 країн з майже тримільярдною аудиторією.

 

Переможець фестивалю в Монте-Карло буде оголошений 18 червня на церемонії вручення премій «Золота німфа». Символ і нагорода фестивалю - золота копія статуетки німфи Салмакіди, оригінал якої знаходиться в Луврі.

 

Цього року 55-й телевізійний фестиваль у Монте-Карло пройде 13-18 червня. Премія «Приз міжнародної аудиторії» організована Телевізійним фестивалем у Монте-Карло спільно з французькою компанією Eurodata TV Worldwide, що спеціалізується на дослідженнях в області телемаркетингу. Премія вручається в трьох категоріях: драматичний серіал, комедійний серіал і теленовела (мильна опера).

 

Фестиваль є найбільш престижним і авторитетним телевізійним фестивалем у Європі. Він був започаткований 1961 року князем Монако Реньє III з метою підтримки нової форми мистецтва заради миру і взаєморозуміння. Програма заходу включає в себе прем'єрні конкурсні та позаконкурсні покази, а також конференції та семінари.

 

Як писала «Детектор медіа», цього року у фестивалі в Монте-Карло бере участь стрічка німецького суспільного телеканалу ARD про Іловайський котел «Кривава війна в Україні - Втеча з Іловайська» (The Murderous War In Ukraine - Escape From Ilovajsk), над якою працювали українські та іноземні журналісти.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1518
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop