12:48
Вівторок, 28 Квітня 2015

На «1+1» стартує черговий турецький серіал «Моя кохана Діла»

На  «1+1» стартує черговий турецький серіал «Моя кохана Діла»
На  «1+1» стартує черговий турецький серіал «Моя кохана Діла»

З 5 травня телеканал «1+1» розпочне показ турецького серіалу «Моя кохана Діла». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Епізоди серіалу телеканал показуватиме з понеділка по п'ятницю о 17.10.

 

«У центрі сюжету - молода вдова Діла, чий чоловік загинув у перестрілці, захищаючи рідного брата. Вона клянеться розшукати і помститися вбивці чоловіка. Але доля зіграла з нею злий жарт: Діла знайомиться з Ризою і закохується в нього, навіть не здогадуючись, що перед нею - її найлютіший ворог, якому вона присягнулася помститися. Чи зможе Діла відмовитися від помсти заради кохання?», - анонсує сюжет телесеріалу прес-служба «1+1».

 

Головні ролі в мелодраматичному серіалі зіграли відомі турецькі актори Хатідже Шенділь та Еркан Петеккая. Серіал «Моя улюблена Діла» створений за мотивами однойменного роману турецького письменника Неджаті Джумалі, написаного в 1977 році. Зйомки проходили в місті Ардана.

 

«Діла - дуже сильна жінка, і саме це в нас спільне. Їй доводиться витримати багато випробувань та іноді робити вчинки, про які вона шкодує. Але вона знаходить у собі сили вистояти й пройти через усе з високо піднятою головою. Я вклала свою душу в цей образ і, здається, багато чого навчилася у Діли, наприклад, стійкості та вміння ніколи не опускати рук, навіть у найбільш безнадійних ситуаціях», - розповідає актриса Хатідже Шенділь.

 

Нагадаємо, з 26 січня на каналі «1+1» у цьому ж слоті виходив турецький серіал «Сила кохання Феріхи». 

 

Восени 2013 року телеканал «1+1» придбав права на українську адаптацію формат турецького серіалу Ezel. Серіал вийшов в ефір на каналі Show TV у 2009 році, його виробництво здійснювала компанія Ay Yapım. Права на адаптацію серіалу продала «1+1» міжнародна дистриб'юційна мережа Sparks Network.  За словами її президента Ніколя Зюдерлунда, серіал для адаптації придбали також мовники з більше, ніж 45 країн.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10734
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
6.3% (1)
 
Ні, не подобається!
18.8% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
75.0% (12)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 16
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop