13:09
Понеділок, 20 Квітня 2015

Телеканал «Україна» зніматиме новий серіал за сценарієм Тетяни Гнєдаш «Клан Ювелірів»

Телеканал «Україна» зніматиме новий серіал за сценарієм Тетяни Гнєдаш «Клан Ювелірів»
Телеканал «Україна» зніматиме новий серіал за сценарієм Тетяни Гнєдаш «Клан Ювелірів»

Телеканал «Україна» розпочав підготовку до зйомок нового 95-серійного проекту «Клан Ювелірів». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

Дія серіалу відбуватиметься у Львові. Зйомки проекту розпочнуться у травні і триватимуть близько півроку. Окрім Львова серіал зніматиметься у  Києві та області.

 

Прем'єра серіалу «Клан Ювелірів» на телеканалі «Україна» запланована на серпень цього року.

 

Головним автором сценарію серіалу стала Тетяна Гнєдаш, яка у попередні роки створила сценарії багатосерійних серіалів  «Безсмертник», «Дворняжка Ляля», «Сашка», «-Поцілуй», «Джамайка», «Катіна Любов» та «Маруся». Головним режисером фільму стане Дмитро Гольдман.

 

Виробництвом картини займатиметься компанія Front Cinema, яка разом з телеканалом входить до складу «Медіа Групи Україна».

 

Телеканал «Україна» наразі не повідомляє жодних деталей щодо сюжету серіалу та акторів, які будуть задіяні.

 

Нагадаємо, 15 квітня на телеканалі «Україна» стартувала третя з чотирьох частин 100-серійної мелодрами «Безсмертник» - «Віра і правда». Ця авантюрна мелодрама  є сьомим за рахунком серіалом власного виробництва телеканалу «Україна». Серіал створено за корейським форматом Ice Adonis, а головним автором адаптації є сценарист Тетяна Гнєдаш.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2969
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop