15:11
П'ятниця, 20 Лютого 2015

Зі складу власників «Савік Шустер студії» вибув Валерій Писаренко – ЗМІ

Зі складу власників «Савік Шустер студії» вибув Валерій Писаренко – ЗМІ
Зі складу власників «Савік Шустер студії» вибув Валерій Писаренко – ЗМІ

Народний депутат Валерій Писаренко (позафракційний) вибув зі складу власників «Савік Шустер студії». Про це пише видання «Новое время страны» з посиланням на джерела з числа власників і топ-менеджерів телеканалів, на яких раніше виходило в ефір ток-шоу «Шустер live».

 

Як відомо, на момент заснування «Савік Шустер студії» у 2009 році співінвесторами продакшну разом із Савіком Шустером стали шестеро українських політиків: на той момент кандидат у Президенти України, а згодом віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, екс-міністр транспорту та зв'язку Микола Рудьковський, народний депутат Валерій Писаренко, екс-голова Шевченківської районної державної адміністрації міста Києва Віктор Пилипишин, єкс-заступник міністра транспорту та зв'язку, бізнесмен Павло Єлізаров та керівний партнер ТОВ «Аваль Брок» Дмитро Полковський.

 

На момент реєстрації студія мала 8 власників-засновників: компанія «Монарт девелопмент груп лтд» (Британські Віргінські острови), ТОВ «НВФ Талер» (м. Київ; пов'язують з головою Шевченківської РДА Віктором Пилипишиним), ТОВ «Аваль-Брок» (м. Київ), ТОВ «Машбудінвест» (м. Київ), громадяни України Товстий Олександр Анатолійович, Єлізаров Павло Олександрович (екс-заступник міністра транспорту і зв'язку), Загарія Валентин Миколайович (керуючий партнер юридичної фірми «Спенсер і Кауфман»), а також сам Савік Шустер.

 

Нині, за даними єдиного державного реєстру, ТОВ «Савік Шустер студія» має одного власника - кіпрську компанію Shuster Media International Limited («Шустер Медіа Інтернешнл Лімітед).

 

За даними джерел «Нового времени», де-факто студією володіють шестеро осіб: Савік Шустер, Павло Єлізаров, Сергій Тігіпко, Микола Рудьковський, Віктор Пилипишин і Дмитро Полковський, а Валерій Писаренко вийшов зі складу власників. При цьому Савіку Шустеру та голові координаційної ради «Савік Шустер студії» Павлу Єлізарову належить частка в розмірі 3/7 студії, а решті співвласників - по 1/7. За словами джерел, усі рішення щодо студії приймають Савік Шустер і Павло Єлізаров, а всі інші просто «мають преференції, але нічого більше».

 

Нагадаємо, в грудні 2014 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення видати ліцензію супутникове мовлення ТОВ «ТРК "Всесвітня інформаційна служба"», яке планує запустити супутниковий телеканал Pravda Russian World Channel. Власником і керівником компанії є Павло Єлізаров - голова координаційної ради «Савік Шустер студії». При цьому в Нацраді повідомляли, що пан Єлізаров є колишнім співзасновником «Савік Шустер студії». Телеканал планує показувати ток-шоу «Шустер live» та інші проекти виробництва студії Савіка Шустера. Заплановані інвестиції в телеканал Pravda Russian World Channel становлять 14,6 млн грн.

 

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4962
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop