20:50
Неділя, 3 Травня 2020

Оголошено переможців кінопремії «Золота Дзиґа 2020» (ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК)

2 647
Кращим фільмом назвали «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча, кращим режисером став Наріман Алієв. Приз глядацьких симпатій забрала стрічка «Крути 1918» Олексія Шапарєва.
Оголошено переможців кінопремії «Золота Дзиґа 2020» (ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК)
Оголошено переможців кінопремії «Золота Дзиґа 2020» (ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК)

Сьогодні, 3 травня, Українська кіноакадемія на урочистій церемонії нагородження оголосила імена лауреатів четвертої національної кінопремії «Золота дзиґа». Церемонія пройшла в онлайн-форматі у зв'язку з карантином, введеним в країні через епідемію коронавірусу. 

Ведучими урочистої церемонії стали телеведуча і акторка Дар'я Трегубова та телеведучий Тімур Мірошниченко. Вони і оголошували переможців. 

Нагадаємо, що фаворитами серед номінантів були стрічки «Додому» Нарімана Алієва (11 номінацій), «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча (9), «Гуцулка Ксеня» Олени Дем'яненко (9), «Вулкан» Романа Бондарчука (8) та «Захар Беркут» Ахтема Сеітаблаєва (7).

«Мої думки тихі» отримав чотири нагороди, «Вулкан» – три, «Захар Беркут» – три, «Додому» – дві, «Гуцулка Ксеня» – дві. 

Повний перелік переможців має такий вигляд:

Найкращий фільм  –  «Мої думки тихі», режисер Антоніо Лукіч, продюсери Дмитро Суханов, Алла Бєлая;

Найкращий режисер (премія імені Юрія Іллєнка)  – Наріман Алієв, «Додому»;

Найкращий актор  – Ахтем Сеітаблаєв, «Додому»;

Найкраща акторка – Ірма Вітовська, «Мої думки тихі»;

Найкращий актор другого плану - Віктор Жданов, «Вулкан».

Найкраща акторка другого плану - Наталія Сумська, «Чорний ворон»;

Найкращий оператор - Вадим Ільков, «Вулкан»;

Найкращий художник-постановник - Владлен Одуденко, «Захар Беркут»;

Найкращий сценарист - Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко, «Мої думки тихі»;

Найкращий монтаж -  Наталія Ходаківська, Володимир Запрягалов, «Фокстер і Макс»;

Найкращий звук - Борис Петер, «Вулкан»;

Найкраща музика - Тимур Полянський, фрік-кабаре Dakh Daughters, «Гуцулка Ксеня»;

Найкраща пісня - «Мавка-Русалка», фрік-кабаре Dakh Daughters, «Гуцулка Ксеня»;

Найкращий дизайн костюмів - Антоніна Белінська, «Захар Беркут»;

Найкращий грим - Алла Леонова, «Захар Беркут»;

Найкращі візуальні ефекти - Артем Сушильников, Дмитро Овчаренко, «Фокстер і Макс».

Найкращий документальний фільм - «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», Надія Парфан;

Найкращий короткометражний анімаційний фільм - «Кохання», Микита Лиськов;

Найкращий короткометражний фільм - «У нашій синагозі», Іван Орленко;

Приз глядацьких симпатій - «Крути 1918», Олексій Шапарєв.

Як писав «Детектор медіа», нагороду «Золота Дзиґа» за внесок в розвиток українського кіно отримала акторка Ада Роговцева.

Нагадаємо, відкриттям року став режисер Антоніо Лукіч

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2647
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду