Про нові генплани міст України розказують у мультфільмах

23 Травня 2012
1949
23 Травня 2012
13:57

Про нові генплани міст України розказують у мультфільмах

1949
ПРЕС-РЕЛІЗ
Про нові генплани міст України розказують у мультфільмах

Згідно інформації від обласних державних адміністрацій та Ради міністрів АР Крим більш ніж в 20 містах України генеральні плани знаходяться на фінальній стадії розробки чи ухвалення. Серед таких міст Київ, Одеса, Харьков, Сімферополь, Запоріжжя, Житомир, Черкаси та ін. Про те, що являє собою цей важливий містобудівний документ, які загрози та перспективи несе його прийняття городянам, тепер можна дізнатися з мультфільмів.

 

Однохвилинні тематичні відео вже зараз можна подивитися на Інтернет-сервісі YouTube aбо на сайті «Генплан - ключ до твого міста». П'ять відео-сюжетів розповідають про реальні життєві ситуації, в яких може опинитися кожен мешканець міста в зв'язку з ухваленням нового містобудівного документу. Серед таких ситуацій - і конфіскація житла та примусове відселення, і знищення зелених зон, і побудова нової транспортної інфраструктури (дороги або аеропорту) поруч із місцем проживання.

 

- Так, ми справді показуємо загрози прийняття генпланів, ухвалених без активної участі громадян. Але це не фільми жахів з соціальним сюжетом, - пояснює задум авторів анімаційних роликів керівник проекту «Генеральні плани міст - це плани для громадян» Володимир Щербаченко. - Саме тому ми пропонуємо варіанти дій, які  допоможуть містянам забезпечити зручні та комфортні умови свого проживання.

 

Герої мультфільмів - звичайні громадяни, які активно знайомляться з генпланами власних міст, використовуючи закон «Про доступ до публічної інформації». Вони беруть участь у громадських слуханнях і подають письмові пропозиції головному архітектору. Як наслідок - у нових генпланах громадянам вдається зберегти відкриті публічні простори та домогтися покращення соціальної інфраструктури.

 

Переглянути та завантажити відео можна тут: http://www.cityplan.in.ua/video

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1949
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду