13 березня – журналістська дискусія «Середній клас в умовах глобалізації»

13 Березня 2013
5428
13 Березня 2013
11:18

13 березня – журналістська дискусія «Середній клас в умовах глобалізації»

5428
13  березня – журналістська дискусія «Середній клас в умовах глобалізації»

Центр Польських та Європейських Студій, Польський Інститут у Києві, часопис «Критика» та квартальник «Республіка Нова» радо запрошують долучитися до дискусії про середній клас в умовах глобалізції, що відбудеться сьогодні, 13 березня, о 16.30 у приміщенні Центру Польських та Європейських Студій  НаУКМА.

 

Середній клас традиційно вважають наріжним каменем демократії, але чи насправді він є сьогодні презентований на політичній сцені? Сенс  терміну «середній класс» стає щораз менш вловимим. Можна дискутувати, чи свідчать про причетність до цієї категорії суспільства середні прибутки, споживацькі навички, чи може ідентичність?

 

В обговоренні візьмуть участь: Оксана Форостина - журналістка, заступниця відповідального редактора часопису «Критика», відповідальний редактор інтернет-проекту «Критичні рішення», авторка роману Duty Free (Україна);  Войцех Пшибильский - головний редактор культурно-суспільного квартальника ResPublicaNowa, заснованого 1979 року (до 1992 виходив під назвою ResPublica та журналу Viseagrad Insight (Польща); Ерік Олін Райт - професор соціолгії, дослідник соціальної стратифікації, працює на Кафедрі Соціології  Університету Висконсін - Медісон (США); Анастасія Рябчук - старша викладачка кафедри соціології НаУКМА , отримала PhD у Школі Вищих Студій з Суспільних Наук у Парижі (Україна).

 

«Чи антиполітичні демонстрації Обурених, «Оккупай Уолл Стріт», протестуючих проти АCTA у Польщі, міські демонстрації російської опозиції - це вияв потреби створення нової системи цінностей у політиці?» - питає Войцєх Пшибильский, головний редактор журналу «Республіка-Нова» з  Польщі. «Якою є культуротворча сила середнього класу та, зокрема, інтелектуалів?» - цікавиться Оксана Форостина з київської «Критики»? Запрошуємо на панельну дискусію за участі допитливих публіцисток та публіцистів з України, Польщі та США . 

 

Адреса: м. Київ, вул. Волоська 10, підвальне приміщення 6-го корпусу НаУКМА.

 

Контакт:  Польський Інститут у Києві -  тел: (044) 288 0304, www.polinst.kiev.ua

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Польський Інститут у Києві
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5428
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду