17-27 березня - серія навчальних семінарів для суддів та журналістів на тему «Суди та засоби масової інформації»

16 Лютого 2009
18417
16 Лютого 2009
12:57

17-27 березня - серія навчальних семінарів для суддів та журналістів на тему «Суди та засоби масової інформації»

18417
17-27 березня - серія навчальних семінарів для суддів та журналістів на тему «Суди та засоби масової інформації»
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: верховенство права» у партнерстві з Академією суддів України та Українським освітнім центром реформ  17-27 березня 2009 року проводить серію навчальних семінарів для суддів та журналістів на тему «Суди та засоби масової інформації».
 
Одноденні семінари для журналістів відбудуться 18 березня в Києві, 24 березня у Луганську та 27 березня у Сумах.
 
В роботі семінарів візьмуть участь українські та американські  експерти з питань медіаправа та зв’язків суду з громадськістю:  Наталія Петрова, заступник керівника Проекту «Україна: верховенство права»; Ліа Гуровіц, експерт зі зв’язків з громадськістю, директор із законодавчих, міжурядових та громадських зв’язків, Суди округу Колумбія (США);  Девід Дж. Ремондіні, експерт зі зв’язків з громадськістю, радник Голови суду (США).
 
Під час семінару будуть висвітлені такі питання:
- вплив засобів масової інформації на формування довіри та впевненості громадськості;
- вільна преса та справедливий суд: балансування прав;
- питання доступу, узгодження дій судів та засобів масової інформації;
- як працюють суди та основні судові процедури;
- чому існують обмеження на отримання інформації в суді?
- інтерв'ю для ЗМІ;
- чи завжди суддя зобов’язаний спілкуватися зі ЗМІ?
- вимоги професійної етики суддів;
- проведення зйомок у залі судового засідання;
 
У рамках кожного семінару  планується  проведення дискусій у формі круглого столу за участі суддів та журналістів і редакторів засобів масової інформації.
 
Такі дискусії проходять напередодні, а саме 17 березня в Києві, 23 березня у Луганську та 26 березня у Сумах. Ті, хто захоче взяти участь у цих спільних зустрічах і дискусії, запрошуються прибути до місця проведення семінару на день раніше.
 
До участі в семінарах запрошуються редактори та журналісти українських ЗМІ, що хочуть підвищити свій фаховий рівень у висвітленні діяльності судів. Перевага буде надаватися тим, хто раніше не брав участі в аналогічних семінарах проекту «Україна: верховенство права».
 
Організатори покривають витрати  на подорож,  проживання у готелі (одна ніч за потреби)  та харчування. Кількість учасників обмежена, тому побажання до потенційних учасників обирати для участі в семінарі місце, найбільш наближене до вашого постійного проживання/роботи.
 
Для участі в семінарі необхідно заповнити та надіслати заповнену аплікаційну форму (яка додається до цього запрошення, і також розміщена на сайті проекту «Україна: верховенство права») до п’ятниці, 6 березня 2009 року, на адресу ymukhin@ukrainerol.org.ua.
 
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
18417
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду