27 лютого – 1 березня – безкоштовний триденний тренінг «Розвиток судової журналістики в Україні»
Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів узяти участь у триденному тренінгу «Розвиток судової журналістики в Україні», який відбудеться 27, 28 лютого – 1 березня 2009 року в офісі МГО «Інтерньюз-Україна».
Місце проведення: 27 лютого – 1 березня 2009 року в офісі МГО «Інтерньюз-Україна», вул. Ризька 15, м . Київ.
Цей тренінг є спільним заходом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Україна: верховенство права»
.
На тренінгу учасники дізнаються: про основи судової журналістики; стандарти, принципи та жанри судової журналістики; про особливості висвітлення судового процесу;
як взаємодіяти з суддями та прес-секретарями судів; як взаємодіяти з адвокатами;
ознайомляться з основами судової системи України та дізнаються про правовий захист журналістів тощо.
Тренерами будуть: Павло Моісеєв – директор із правових питань «Інтерньюз-Україна». Провів понад 30 тренінгів щодо регулювання рекламної діяльності, спонсорства, оподаткування реклами, в тому числі й із представниками, керівниками та співробітниками секретаріатів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Член експертної ради з питань діяльності медіа під час виборів. Член експертної ради при Секретаріаті президента з питань мовної політики, магістр права, магістр із фінансового менеджменту.
Ігор Куляс – на телебаченні майже 20 років. Має значний досвід роботи від журналіста загальнонаціональних та мережевих телекомпаній до шеф-редактора телекомпанії «Новий канал» («Репортер», 1999-2002 роки). Був тренером «Інтершколи». Нині співпрацює з «Інтерньюз-Україна», є автором та викладачем спеціалізованих навчальних програм для працівників телекомпаній, тренер-конкультант із телевиробництва.
Олександр Макаренко – з 1995 року – ведучий програм і редактор новин на ФМ-радіостанціях. Займався організацією та підготовкою телевізійних ток-шоу в Україні та Білорусі. З 2001 року – директор департаменту тренінгів МГО «Інтерньюз-Україна». Був тренером «Інтершколи». Нині – тренер-консультант МГО «Інтерньюз-Україна» з телевиробництва.
Організатори покривають такі витрати: дорожні витрати учасників за наявності квитків (потяг вагон купе або рейсовий автобус); проживання в готелі; харчування.
Участь у тренінгу тільки за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.
Додаткова інформація за телефонами: (044) 448-44-40, (044) 501-92-03, 8(067) 243-63-55, або за електронною адресою osushytska@internews.ua (Ольга Сушицька).
Заповніть нижче наведену нижче реєстраційну анкету та вишліть її до 18:00 16 лютого 2009 року координатору тренінгу Ользі Сушицькій на адресу електронної пошти osushytska@internews.ua або по факсу 8(044) 458-44-40, 501-92-03.
Реєстраційна анкета
ПІБ журналіста, який буде брати участь у тренінгу
Назва ЗМІ, яке Ви представляєте
Ваша посада
Адреса та контактні телефони, факс, e-mail
Досвід роботи в ЗМІ
Ваш особистий досвід роботи по тематиці судової журналістики/ юриспруденції
Ваші очікування від тренінгу?
Чи маєте досвід участі у подібних тренінгах? Якщо так, де проходили навчання?
Як Ви плануєте використовувати отриманні на тренінгу знання?
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ