Нацрада розглядатиме рекомендації Комітету протягом тижня. Юрій Стець прийшов її підтримати
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 22 квітня розглянула питання про звернення Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної ради України від 18 квітня 2008 року до Нацради.
Як повідомив голова Нацради Віталій Шевченко, 21 квітня до профільного комітету Верховної ради факсом було вислане запрошення, але сьогодні надійшла телеграма з проханням відкласти спільне засідання парламентаріїв та членів регуляторного органу.
У результаті на зустріч членів Нацради та парламентського комітету прийшов лише один депутат - Юрій Стець (член фракції «НУ-НС»). Як уже повідомляла «ТК», Юрій Стець не підписав рекомендації профільного комітету так само, як і його колеги Андрій Шевченко (БЮТ) та Святослав Вакарчук («НУ-НС»).
На засіданні пан Стець висловив підтримку діяльності Нацради, особливо у частині регулювання частки української мови в ефірі телекомпаній: «Для мене ознаки держави - прапор, гімн, Конституція, Президент і мова. Тому особисто я вважаю рішення Комітету ВР неприйнятним. Моя позиція – мовники, які мовлять в Україні, мають мовити українською» - наголосив пан Стець.
Також він відзначив, що у рішенні його колег по профільному комітету ВР було «більше політики, ніж професійності». Члени Нацради подякували депутату за оцінку їх діяльності, і запропонувати скоординувати співпрацю між парламентським комітетом та регуляторним органом (проводячи спільні засіданні, круглі столи тощо).
Як зауважила член Нацради Тетяна Мокріді, «збурювачами спокою» в цьому питанні є не депутати, а індустрія: «Я впевнена, що це все породила індустрія. Тому це питання треба зараз закривати, а завтра розглядати питання про перевірки загальнонаціональних телекомпаній», - наголосила пані Мокріді.
Національна рада ухвалила рішення доручити юридичному управлінню та департаменту контрольно-аналітичної роботи проаналізувати упродовж тижня рекомендації парламентського комітету, узагальнити побажання членів Нацради і скерувати офіційну відповідь до профільного комітету Верховної ради.
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
5
какой бред!
6057 дн. тому
"Признаки государственности - флаг, гимн, талмуд, царь и разговор". А граждане, их жизнь, имущество, потребности... это всё вторичное? Фтоппку такое "государство"!
Дуля з маком
6057 дн. тому
Вітаємо чергову появу й тут Ваньок-встаньок, які справно відробляють копієчки розпусканням смороду по Інтернету. Старайтеся, ваньки-встаньки старайтеся
костя
6057 дн. тому
Как надоела двойная мораль: все патриоты, когда дело не касается кошелька или корпоративных интересов. Демократы, блин!
Будь сдержание
6057 дн. тому
Шо ж так много желчи
Порох
6058 дн. тому
Не вистачало щоб шестьорка Порошенка не прийшла.На халяву отримали по всій Україні ліцензію на україномовне радіо 5.А згодом продали частоту під російську попсу під назвою радіо РЕТРО. От такі патріоти великі Стець,Шевченко і Вакарчук - дружбани Порошенка
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ