Діяльність ЗМІ під час виборів – тема обговорення науково-практичної конференції

24 Листопада 2005
762
24 Листопада 2005
16:43

Діяльність ЗМІ під час виборів – тема обговорення науково-практичної конференції

762
Діяльність ЗМІ під час виборів – тема обговорення науково-практичної конференції
24 листопада 2005 року відбулася науково-практична конференція “Проблеми діяльності ЗМІ під час виборів народних депутатів”. Метою конференції було вироблення принципів взаємодії Центральної виборчої комісії України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, політичних партій ( блоків ) – суб’єктів виборчого процесу та засобів масової інформації під час виборів народних депутатів у 2006 році.

У конференції взяли участь голова ЦВК Ярослав Давидович, член ЦВК Андрій Магера, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко, члени Національної ради України Віктор Понеділко та Юрій Плаксюк, директор Інституту політики Микола Томенко, народні депутати України Сергій Правденко та Ольга Бондаренко. Серед присутніх, які взяли участь в обговоренні важливої теми були представники громадських організацій, керівники провідних телерадіокомпаній, представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в регіонах.

Голова ЦВК Я. Давидович, зокрема, наголосив, що саме з ініціативи представників ЗМІ, Верховною Радою України були прийняті зміни у виборчому законодавстві. Він висловив сподівання, що журналістська корпоративність і надалі слугуватиме чесному висвітленню передвиборної кампанії. Голова Національної ради В. Шевченко зауважив, що подібне громадське обговорення теми висвітлення виборів здійснюється чи не вперше. Він закликав журналістів чесно і відповідально поставитися до підготовки та видачі в ефір програм, пов”язаних із виборами. Голова Національної ради підтримав ідею підписання Меморандуму між представниками ЦВК, Національної ради, Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, метою якого були б, передусім, упереджуючі кроки щодо унеможливлення порушень виборчого законодавства в електронних ЗМІ, а також розгляд суперечливих ситуацій, які можуть виникнути між суб'єктами виборчого права та телерадіокомпаніями.

за інф. прес-служби Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення

Читайте також:

Директор Всесвітньої служби ВВС вважає, що перед українськими журналістами стоять складні, але вирішувані завдання „Не душіть!”: уроки журналістської солідарності

Повний текст Закону, яким внесено зміни до Закону "Про вибори народних депутатів України"

Президент України вітає рішення парламенту про забезпечення безперешкодної діяльності ЗМІ в передвиборчий період 2006 року

Прийнято зміни до Закону "Про вибори народних депутатів України". Перевірок також не буде

Всесвітній рух за свободу слова "Артикль 19" стурбований ситуацією навколо Закону про вибори

Право сильного

Телеканали наполягають на внесенні в Закон про вибори чіткого визначення передвиборної агітації

Медіа у виборах: українська дійсність

Закон про вибори (не) дорівнює Кримінальному кодексу ЗМІ намагаються вибратися з законодавчої пастки

Ограничивая права СМИ на выборах, власть ограничивает права избирателей

href="http://www.detector.media/law/?id=25302"> Верховенство права, а не закону про вибори Давидович запевняє, що не буде кілером для ЗМІ

Комісія з журналістської етики закликає чесно висвітлювати вибори

Катеринчук: Норму закону про закриття ЗМІ можливо скасувати до виборів
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
762
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду