«Медіарада» звинувачує юриста Нацради у тиску на суд?
Зокрема „Медіарада” звертає увагу на те, що „інтереси Нацради в судах усіх рівнів представляє юрист зі сторони – Сергій Валерійович Комлев.” В той же час Нацрада, „як державна установа, що утримується на бюджетні кошти, офіційно має власного юриста Дмитра Назаренка”.
„Важко повірити в те, що пан Комлев виконує свою роботу на громадських засадах, тому цей факт викликав певні підозри. Вони посилились, коли стало відомо, що пан Комлев є бізнес-партнером по ВАТ "Національна юридична компанія" скандально відомого Валерія Івченка.”
Нагадаємо, що сьогодні ж, 10 жовтня, Генеральна прокуратура України оголосила в розшук головного радника – керівник управління Ради національної безпеки і оборони Валерія Івченка. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури. Ім’я Івченка виплило в контексті розслідуванням кримінальної справи про втручання в судову діяльність та зловживаннях посадових осіб РНБОУ.
На думку „Медіаради”, це є підставою для підозр у лобіюванні інтересів Нацради в суддівських інстанціях. „Цікаво, чи має відношення тандем Івченко-Комлев до останніх судових рішень на користь Нацради?” – питається у листі.
Крім того, натякаючи на близкість Комлева, Івченка і Порошенка, „Медіарада” висловлює підозру у лобіюванні інтересів вже П. Порошенка у самій Нараді.
Як йдеться у листі, „Медіарада” звернулася вже до голови Нацради Віталія Шевченка за поясненнями, але й досі чекає на відповідь.
Тим часом „Детектор медіа” зв’язалася з самим головою Нацради з питань телебачення і радіомовлення В. Шевченком і попросила прокоментувати ситуацію.
- На безоплатній основі Нараді допомагає дуже багато юристів „зі сторони”, - сказав Віталій Шевченко. – Я навіть не можу згадати всі прізвища тих, хто нам допомагав. Адже у нас в юридичному відділі працює всього три юристи, а позовів стільки, що якби тільки вони займалися ними, то їм ніколи було б і спати. Для вирішення проблем у регіонах ми теж часто наймаємо місцевих юристів, яким довіряємо. Наприклад, зараз триває процес у Полтаві, де нам теж допомагають позаштатні юристи. Якщо „Медіарада” хоче зробити цю тему сенсаційною, то ми лише подякуємо їй, бо, мабуть, кількість юристів, які захочуть безкорисливо допомагати нам, тільки збільшиться.
"Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ