Фільм  «Вавилона’13» «Сильніше ніж зброя» здобув бронзову нагороду у Лондоні

Фільм «Вавилона’13» «Сильніше ніж зброя» здобув бронзову нагороду у Лондоні

26 Вересня 2015
4056
26 Вересня 2015
19:02

Фільм «Вавилона’13» «Сильніше ніж зброя» здобув бронзову нагороду у Лондоні

4056
Фільм  «Вавилона’13» «Сильніше ніж зброя» здобув бронзову нагороду у Лондоні
Фільм  «Вавилона’13» «Сильніше ніж зброя» здобув бронзову нагороду у Лондоні

Перший повнометражний документальний фільм об'єднання «Вавилон'13» «Сильніше ніж зброя» здобув бронзову нагороду 7-го Міжнародного Лондонського артфестивалю Passion For Freedom.

 

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомила речник українського посольства у Лондоні Оксана Кизима.

 

Перелік переможців Passion For Freedom іще невідомий.

 

Нагороду вручено учаснику «Вавилону'13», експерту із іноземного кіно Марку Супруну. «Марк  Супрун  і Володимир Войтенко серйозно впливають і на концептуальні аспекти, беруть безпосередню участь у створенні робіт, - розповів в інтерв'ю «Детектор медіа» кінооператор, який входить до числа вавилонівців Ярослав Пілунський. - Марк є носієм західної культури, тоді як Володимир Войтенко виходить зі свого досвіду кінематографічного українського».

 

 


 

Присвятив цю нагороду Марк Супрун незаконно ув'язненому у Росії українському кінорежисеру Олегу Сенцову.

 

Нагадаємо, авторство стрічки «Сильніше ніж зброя» - колективне.

 

За визначенням вавилонівців, «"Сильніше, ніж зброя" показує еволюцію українських реалій від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту. Він надасть глядачеві можливість заново відчути піднесення і розпач як Майдану, так і війни на сході України».

 

Фільм «Сильніше, ніж зброя» виробництва цього творчого об'єднання вийшов на українські кіноекрани 27 листопада 2014 року.

 

Він здобув премію Національної спілки кінематографістів України як найкращий неігровий фільм 2014 року.

 

«Вавилон'13» - група українських кінематографістів, яку було засновано після злочинного розгону Євромайдану наприкінці листопада 2013 року. Акумулюючи свої творчі зусилля,  понад 50 кінематографістів за рік створили понад 170 фільмів.

 

«Детектор медіа»

Фото - Оксана Кизима

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4056
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду