У журналіста «Спільнобачення» в Амстердамі вкрали стрім-пакет і документи

3 Серпня 2014
8273
3 Серпня 2014
11:05

У журналіста «Спільнобачення» в Амстердамі вкрали стрім-пакет і документи

8273
У журналіста «Спільнобачення» в Амстердамі  вкрали стрім-пакет і документи

У ніч на 31 липня у журналіста «Спільнобачення» Володимира Карагяура в Амстердамі (Нідерданди) невідомі вкрали сумку з технікою для проведення прямих трансляцій та документами. Збитки він оцінює в 30 тисяч гривень. Про це пан Карагяур розповів «Детектор медіа» під час акції Автомайдану у Берліні, куди він прибув вести пряму трансляцію.

 

Він уже звернувся до міліції. На базі протоколу про крадіжку у посольстві України йому видали тимчасовий паспорт.

 


«У центрі Амстердаму я залишив машину на стоянці. Невідомі розбили вікно і витягли рюкзак з документами та технікою. У мене вкрали всю техніку: три фотоапарати, один з яких був зі стрімом та з усіма матеріалами, який я відзняв протягом нашої поїздки. Повністю всі документи, включаючи український паспорт. Дякую посольству, що так швидко відреагувало і дало мені тимчасовий паспорт», - говорить журналіст.

 

Після викрадення техніки журналіст проводить стріми за допомогою телефону та заздалегідь просить діаспорян принести техніку, яку можна використати для зйомок акції.

 

Володимир Карагяур як журналіст «Спільнобачення» бере участь у автопробігу Автомайдану містами Європи та проводить звідти пряму трансляцію акції на підтримку миру в Україні. У рамках проекту активісти відвідують найбільші Європейські міста та разом з діаспорою організовують у них акції перфоманси, які покликані привернути увагу європейців до конфлікту в Україні. Ініціатива такого проекту належить Автомайдану та «Медіасотні».

 

«Я вирішив взяти участь у цьому проекті, бо можу стрімити, маю досвід водіння автомобіля Європою та деякий час жив у Європі», - розповідає журналіст «Спільнобачення».

 


Наступна акція Автомайдану та Медіасотні має відбутись у Варшаві 4 серпня о 18.00 за Київським часом.

 


«Найбільша активність українців у Відні та Парижі. У Амстердамі було не дуже багато учасників акції. Досить активним був Брюссель. У Берліні долучилося чимало німців, які скандували "Україна! Україна!". Дуже багато людей з російської діаспори приєднуються до наших акції, тому що вони, будучи у Європі, розуміють що відбувається у Росії», - розповів журналіст.

 

Представниця «Медіасотні» Уляна Перескоцька розповіла, що на всі акції вони запрошують місцевих журналістів, у деяких містах навіть проводять прес-конференції.

 

«Ми приїхали до Європи, щоби наголосити, що в Україні йде війна, що Росія виступає у цій війні агресором, що Путін - загроза для цілого світу», - говорить активістка.

 

Вікторія Білаш для «Детектор медіа», Київ-Берлін

Фото Інни Чекурди

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8273
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду