
На НТВ пояснили, що «Школу злословия» закрили з економічних причин
На НТВ пояснили, що «Школу злословия» закрили з економічних причин


Керівництво НТВ пояснило своє рішення закрити програму «Школа злословия» за участі письменниці Татьяни Толстої та сценаристки й режисера Авдотьї Смірнової економічними причинами. Про це в ефірі «Эха Москвы» повідомила прес-секретар НТВ Марія Безбородова.
Автор ідеї «Школи злословия», теле- і кінокритик Юрій Богомолов в інтерв`ю «Радио Свобода» сказав, що справжніх причин закриття програмина НТВ не назвали: «"Школа злословия" ніколи і не претендувала ні на який прибуток. Вона була репутаційною програмою. Її за це взяли на НТВ і тримали довгий час, але зараз на репутацію всім наплювати».
На думку пана Богомолова, програму закрили через те, що вона не вписується в концепцію сучасного НТВ: «Забагато інтелектуальної субстанції у цієї програми - як на канал, що з ранку до вечора вистрілює кримінальними серіалами і сенсаційними викриттями у сфері шоу-бізнесу».
Як писала «Детектор медіа», про закриття «Школи злословия» повідомила пані Толстая на своїй сторінці у Facebook. Як уточнила співведуча, кілька випусків проекту заплановано у сітці мовлення НТВ на червень: «Якщо нічого не зміниться, то ефіри будуть: 1-го, 8-го, 15-го, 22-го і 29-го. Час, вочевидь, глибоко нічний».
Нагадаємо, останні випуски «Школы злословия» глядачі НТВ мали можливість переглядати далеко за північ - після другої години.
«Школа злословия» була започаткована жовтні 2002 року. До 2004-го виходила в ефірі каналу «Культура», з 30 серпня 2004 року - на НТВ. Назва проекту тонко натякає на паралелі з однойменною комедією видатного англійського драматурга й письменника Річарда Шерідана.
Автори програми задумували проект як «аналіз іміджу публічних людей». Співрозмовниками ведучих виступили кілька сотень гостей.
У «Школе злословия» не уникали гострих тем і сатиричних прийомів. Частина програм після запису так і не вийшли в ефір.
В 2003 году автори програми здобули премыю ТЕФІ в номінації «ток-шоу».
«Детектор медіа»
