Вбитий у Єгипті оператор Sky News став 1000-м репортером, смерть якого фіксує Комітет захисту журналістів

16 Серпня 2013
4611
16 Серпня 2013
11:56

Вбитий у Єгипті оператор Sky News став 1000-м репортером, смерть якого фіксує Комітет захисту журналістів

4611
Вбитий у Єгипті оператор Sky News став 1000-м репортером, смерть якого фіксує Комітет захисту журналістів

Вбитий 14 серпня в Каїрі оператор Sky News Мік Дін став тисячним журналістом в переліку співробітників ЗМІ, чия смерть пов'язана з професійною діяльністю. Такі дані оприлюднив Комітет захисту журналістів, список вбитих репортерів медіаорганізація веде з 1992 року.

 

Фіксуючи тисячний факт загибелі журналіста під час виконання професійних обов'язків - ним стало вбивство оператора в Каїрі під час єгипетських заворушень 14 серпня оператора SkyNews Міка Діна (Mick Deane), представники Комітету захисту журналістів вирішили випустити резюмуюче журналістські смерті за останні 21 рік звернення.

 

Комітет підготував спеціальну презентацію, в якій згадуються деякі журналісти «тисячного» списку. На знімках можна побачити, зокрема, українських журналістів Георгія Гонгадзе і вбитого в Іраку Тараса Процюка. Презентація, відзначає Комітет захисту журналістів, «нагадує, яку ціну потрібно платити за критичну, незалежну журналістику».

 

Kizoa slideshow: CPJ Killed Slideshow 

Slideshow

 

«Це репортери, фотографи, продюсери і редактори з усіх континентів. Деякі загинули під перехресним вогнем бою, деякі - під час громадських заворушень. Однак більшість з них цілеспрямовано «замовили». Їхні смерті - це трагедія. Однак їхні життя, присвячені боротьбі з впливовою силою і відстоюванню непопулярних позицій, це - джерело натхнення», - йдеться у зверненні комітету.

 

Списки загиблих репортерів Комітет захисту журналістів укладає з 1992 року, ця робота буде продовжуватися і надалі. Дані, а також відповідна статистика, публікуються в окремому розділі на сайті організації.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4611
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду