
Марина Данилюк-Ярмолаєва заявила, що ютуб-канал «Подробиці» підписував її іменем відео з росіянкою
Марина Данилюк-Ярмолаєва заявила, що ютуб-канал «Подробиці» підписував її іменем відео з росіянкою


Журналістка та публіцистка Марина Данилюк-Ярмолаєва повідомила, що на ютуб-каналі «Подробиці» протягом останнього місяця публікують відео з російською блогеркою Мариною Пилишниковою, більш відомою як Marina Against Propaganda, а під ними вказують її імʼя. Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці.
Данилюк-Ярмолаєва розповіла, що не має родичів чи друзів у Росії, а використання її імені під цими роликами вводить глядачів в оману, адже приписує їй висловлювання людини, з якою вона не має нічого спільного.
У коментарі «Детектору медіа» Марина Данилюк-Ярмолаєва сказала, що дізналася про цю ситуацію від своїх підписників ще минулого місяця.
«19 і 22 травня мені прислали підписники, що на каналі “Інтер” зʼявилась отака коментаторка з моїм імʼям. Я подумала, що це помилка. Але сьогодні лінк на свіже відео мені відправила знайома журналістка, я уважно вивчила коментарі під відео — і помітила, що це вводить глядачів у дезу. Частина з них реально почала вважати, що це я», — поділилася журналістка.

Данилюк-Ярмолаєва зауважила, що після того, як вона написала публічний пост, опис відео виправили — звідти прибрали її прізвище, а натомість додали прізвище росіянки. Журналістка зазначила: якщо ситуація повториться — робитиме офіційні запити на ресурс.
На уточнювальне запитання «ДМ» щодо можливих причин такої помилки Марина Данилюк-Ярмолаєва відповіла: «Вважаю — погана редактура і робота SMM-ника. Бо мені вистачило 5 хвилин, щоб знайти, хто ця жінка».
«Детектор медіа» звернувся також по коментар до піар-менеджерки телеканалу «Інтер» Оксани Дагущик, однак станом на 15:50 відповіді не отримав.
Зауважимо, що «Подробиці» — це інформаційна програма новин, випуски якої транслюються на телеканалі «Інтер», а також виходять на офіційному сайті та ютуб-каналі. Виробництвом контенту для «Подробиць» займається ТОВ «Національні інформаційні системи», яке входить до складу Inter Media Group Limited.
Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Марина Данилюк-Ярмолаєва більше не обіймає посаду головної редакторки сайту «Еспресо». Натомість вона продовжує вести низку телевізійних і диджитал-проєктів, а також залишається авторкою сайту.
Фото: Марина Данилюк-Ярмолаєва / фейсбук











