
Володимир Воробей: Що таке культурні політики і як їх творять у проєкті RES-POL
Володимир Воробей: Що таке культурні політики і як їх творять у проєкті RES-POL


В рамках проєкту RES-POL було знято 10 відео про політики у сфері культури. Метою відео є пояснити як культурна політика може бути ефективною та актуальною в Україні в умовах війни, в контексті інтеграції до ЄС та при плануванні післявоєнного відновлення.
У першому відео керівник групи ключових експертів проєкту RES-POL Володимир Воробей розповідає теорію процесу розробки політик та практичні приклади їх реалізації в сфері культури. А також пояснює методологію розробки політик та описує інструменти, якими ми можемо вирішувати істотні питання політики.
Перше з 10 відзнятих відео вже можна переглянути на YouTube каналі Агенції економічного розвитку PPV Knowledge.
Проєкт RES-POL має на меті посилити функційну спроможність Міністерства культури та стратегічних комунікацій та його відомств, посприяти вступу України до Європейського Союзу й випрацювати необхідні політики.
У фокусі RES-POL 4 сектори: культурна спадщина, мистецтво і культура, креативні індустрії, медіа, а також 10 істотних питань розвитку культури.
Більше про проєкт RES-POL на сайті Агенції економічного розвитку PPV та на сторінці RES-POL у facebook.
https://www.facebook.com/respol.project
Цю публікацію створили за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є відповідальністю Громадської спілки “Центр регіональний розвиток” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу. Проєкт втілюємо у співпраці з Міністерством культури та стратегічних комунікацій.
