
«Вільне радіо» запустило спільноту читачів


«Вільному радіо» з Донеччини виповнилося 7 років. У цей день редакція запустила спільноту читачів, повідомили на сайті видання.
«Спільнота "Вільного радіо" — це не лише про підтримку медіа, це в першу чергу внесок у розвиток регіону, до якого ми прагнемо разом. Ми кличемо обʼєднатися з нами людей, які усвідомлюють свою відповідальність за те, що відбувається в їхній громаді, місті та регіоні, і думають про майбутнє української Донеччини. Ми віримо, що разом зможемо зробити більше: десь поширенням матеріалу, десь підписами під петицією, десь колективним зверненням до влади чи позовом до суду», — йдеться в повідомленні.
На сайті можна скористатися можливістю разової підтримки, а також стати постійним учасником спільноти та допомагати виданню регулярним внеском.
Після проведення платежу потрібно заповнити форму зворотного зв’язку та отримати запрошення в закритий чат разом з командою «Вільного радіо». Щомісячна підтримка медіа також передбачає можливість пропонувати теми, обговорювати матеріали разом з командою та іншими читачами та долучатись до відкритого планування з редакцією раз на квартал.
«Ми не розділяємо учасників спільноти за сумами щомісячних внесків. Всі отримують однаковий доступ до обміну ідеями та всіх можливостей, які ми плануватимемо в майбутньому. Ми розуміємо, що фінансові можливості у всіх різні, і цінуємо прагнення знайти можливість у своєму бюджеті виділити також такі витрати. Ми цінуємо кожен внесок як знак солідарності з нашою командою з українського Бахмута, а також як крок з нами в одному напрямку — до спільного майбутнього мирної української Донеччини, де ми всі прагнемо побувати», — додала команда.
Нагадаємо, «Вільне радіо» створили в Бахмуті у 2017 році спершу як регіональну FM-хвилю, згодом поряд із цим напрямом також виникло онлайн-медіа. Після повномасштабного вторгнення Росії редакція була змушена виїхати з міста та працювати віддалено. У серпні 2022 року офіс «Вільного радіо» у Бахмуті було зруйновано внаслідок російського обстрілу.
Місією видання є забезпечення прозорості та відкритості у процесах відновлення та розвитку області. Команда розповідає про те, на що йдуть гроші платників податків Донеччини, висвітлює роботу місцевої влади, пише про війну і відновлення, життя на окупованих та прифронтових територіях, проблеми екології, досліджує історію регіону і краєзнавство, розповідає про досягнення і труднощі вимушених переселенців та біженців.
Читайте також:
- Анна Сердюк, «Вільне радіо» з Бахмута: Наші читачі — це наші сусіди, і хто як не ми маємо їм допомагати
- Різниця між «Вільним радіо» й іноземними ЗМІ в тому, що для нас головне — документування, а не постановка, — Шибіко
Фото: «Вільне радіо»
