Reuters вела пряму трансляцію з майдану Незалежності в Києві

Reuters вела пряму трансляцію з майдану Незалежності в Києві

18 Лютого 2025
1629
18 Лютого 2025
12:22

Reuters вела пряму трансляцію з майдану Незалежності в Києві

1629
Камеру спостереження встановили на готелі «Україна». Трансляція тривала на фейсбук-сторінці та на ютуб-каналі Reuters 18 лютого впродовж трьох годин.
Reuters вела пряму трансляцію з майдану Незалежності в Києві
Reuters вела пряму трансляцію з майдану Незалежності в Києві

У вівторок, 18 лютого, інформаційна агенція Reuters запустила вуличну онлайн-трансляцію з майдану Незалежності в Києві. Стрим оприлюднили на фейсбук-сторінці та на ютуб-каналі Reuters. 

Камеру спостереження встановили на готелі «Україна». Трансляція тривала зранку впродовж трьох годин. Коментарі до неї були вимкнені.

«Детектор медіа» звернувся до Reuters по коментар та очікує відповіді про те, з якої причини агенція запустила трансляцію в Києві, чи дали журналістам офіційний дозвіл на це, а також чи усвідомлюють вони небезпеку подібних стримів під час війни Росії проти України.

Скриншот «Детектора медіа»

У ніч з 15 на 16 лютого 2022 року, незадовго до російського повномасштабного вторгнення, інформаційна агенція Reuters також показувала в прямому ефірі майдан Незалежності в Києві. У соціальних мережах агенцію критикувати за те, що вона, мовляв, готувалася показувати бомбардування української столиці в прямому ефірі. 

З початку повномасштабного вторгнення онлайн-трансляції в Україні були припинені з міркувань безпеки, щоб запобігти отриманню інформації росіянами у прямому ефірі під час ракетних та дронових атак.

СБУ закликає власників вуличних вебкамер припинити онлайн-трансляції зі своїх пристроїв, а громадян — повідомляти про виявлені стрими з таких камер на офіційний чатбот СБУ.

У 2023 році МВС провело внутрішню перевірку, реагуючи на розслідування «Схем» про те, що по всій Україні функціонують тисячі камер відеоспостереження з російським програмним забезпеченням Trassir. У результаті перевірки з’ясували, що один регіональний підрозділ з системи МВС використовує камери відеоспостереження саме з таким програмним забезпеченням.

Фото: Reuters

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1629
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду