Вийшла книга про український досвід стратегічних комунікацій в умовах війни

Вийшла книга про український досвід стратегічних комунікацій в умовах війни

25 Листопада 2024
215
25 Листопада 2024
13:38

Вийшла книга про український досвід стратегічних комунікацій в умовах війни

215
Книга узагальнює досвід боротьби України з російською пропагандою і дає практичні поради фахівцям державних і безпекових інституцій.
Вийшла книга про український досвід стратегічних комунікацій в умовах війни
Вийшла книга про український досвід стратегічних комунікацій в умовах війни

У Києві презентували монографію «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця», яка узагальнює досвід боротьби з російською пропагандою. Про це повідомляють Укрінформ та Національна академія СБУ.

Нова книга — це ґрунтовне дослідження формування та розвитку стратегічних комунікацій у період повномасштабної війни. Над книгою працював колектив Національної академії СБУ разом з українськими спеціалістами у галузі стратегічних комунікацій, представниками безпекових та державних інституцій, а також волонтерами, журналістами й міжнародними експертами.

На презентації монографії генеральний директор Укрінформу Сергій Череватий розповів, що авторами видання є фахівці зі стратегічних комунікацій, які відіграли значну роль в інформаційному супроводі Сил оборони під час повномасштабного вторгнення.

У книзі експерти узагальнили досвід України у протидії гібридній агресії Росії 2022—2024 років, розповіли про успішні випадки реагування на інформаційні атаки ворога, а також дали практичні рекомендації для фахівців державних і безпекових інституцій.

Ректор Академії СБУ Андрій Черняк сказав, що це вже третя монографія зі стратегічних комунікацій і перша, яка аналізує та узагальнює досвід протидії інформаційним атакам ворога у період широкомасштабного вторгнення.

«Це є трирічна праця наших колег і однодумців саме під час повномасштабної військової агресії. Це про війну, інформаційні наративи, об’єднання зусиль, віру в нашу перемогу і правильний вибір між світлом і темрявою, між демократичним суспільством і диктатурою та про розуміння викликів, які стоять перед нами», — сказав Черняк. 

Книга розрахована на широке коло читачів — від науковців і експертів до громадських діячів, журналістів та всіх, кого цікавлять питання інформаційної безпеки і стратегічних комунікацій у воєнний час.

Керівник Центру стратегічних комунікацій та інфор­маційної Ігор Соловей висловив сподівання, що узагальнений у монографії досвід боротьби з російською пропагандою допоможе перешкодити її поширенню на інші країни.

Водночас начальник головного управління комунікацій ЗСУ Богдан Сеник вважає цінною монографію насамперед для українців та їхнього розуміння інформаційного фронту.

«Це акумульований досвід для різних цільових аудиторій — як української, так і міжнародної. Але для українців — це допомога в консолідації навколо Сил оборони для досягнення нашої довгоочікуваної й багатостраждальної перемоги», — сказав Сеник.

Ознайомитись із книгою можна за посиланням: https://bit.ly/3V1RVgr

Читайте також: 

Фото Національної академії СБУ

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
215
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду