У Києво-Могилянській академії заборонили використовувати телеграм

У Києво-Могилянській академії заборонили використовувати телеграм

19 Листопада 2024
682
19 Листопада 2024
22:21

У Києво-Могилянській академії заборонили використовувати телеграм

682
Відповідний наказ підписав президент НаУКМА Сергій Квіт.
У Києво-Могилянській академії заборонили використовувати телеграм
У Києво-Могилянській академії заборонили використовувати телеграм

Національний університет «Києво-Могилянська академія» забороняє використання месенджера «Телеграм» під час роботи з 1 січня 2025 року. Відповідний наказ президента НаУКМА Сергія Квіта опублікував підприємець, голова правління компанії Petcube та співзасновник Fuelfinance Ярослав Ажнюк.

Згідно з оприлюдненим наказом, з початку 2025-го в НаУКМА також буде припинене використання всіх каналів та ботів, що представляють навчальний заклад, його підрозділи та студентське самоврядування й групи. Доступ до платформи заборонять на території навчальних корпусів та гуртожитків.

Співробітникам рекомендують використовувати під час роботи вотсап, сігнал, ресурси DistEdu та корпоративне середовище Office 365.

«Детектор медіа» звернувся до Ярослава Ажнюка для уточнення інформації та очікує на відповідь.

Нагадаємо, 20 вересня Національний координаційний центр кібербезпеки вирішив обмежити використання телеграму в державних органах, військових формуваннях та на об'єктах критичної інфраструктури.

Працівникам органів державної влади, військовослужбовцям, працівникам сектору безпеки та оборони, а також підприємств критичної інфраструктури заборонять встановлювати та використовувати телеграм на службових пристроях. Це рішення не стосуватиметься простих користувачів.

Як повідомляв «ДМ», користуватися телеграмом на комп’ютерах, які використовують у службових цілях, вже заборонили посадовцям Сіверської та Покровської громад на Донеччині, а також працівникам Хмельницької міськради та комунальних установ.

Нещодавно про рішення відмовитися від месенджера повідомили у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Фото: «Новинарня»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
682
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду