Кремлівська пропаганда вже сумнівається, що перемога Трампа вигідна Росії

Кремлівська пропаганда вже сумнівається, що перемога Трампа вигідна Росії

6 Листопада 2024
1621
6 Листопада 2024
22:56

Кремлівська пропаганда вже сумнівається, що перемога Трампа вигідна Росії

1621
У Росії переживають, що Трамп ще до інавгурації в січні 2025-го може запропонувати їм «заздалегідь невигідну угоду по Україні».
Кремлівська пропаганда вже сумнівається, що перемога Трампа вигідна Росії
Кремлівська пропаганда вже сумнівається, що перемога Трампа вигідна Росії

Після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США кремлівські пропагандисти, які раніше переконували своїх громадян, що Трамп  нібито може бути вигідним Росії, несподівано змінили тон і вказали на купу мінусів від його повернення до Білого дому. Про це йдеться на телеграм-каналі «Можем объяснить».

Так, наприклад, пропагандист Євгеній Попов висловив у своєму телеграм  і побоювання, що Трамп ще до січня 2025 року може запропонувати Росії «заздалегідь невигідну угоду по Україні». А якщо Москва відмовиться, Трамп «у властивій йому манері» оголосить про «небувалий за розміром пакет допомоги» Києву і зніме всі обмеження на використання ракет, що поставляються США, припускає Попов.

Перший термін Трампа як президента США не приніс Росії нічого хорошого, заявили в ефірі «Первого канала». Депутат Держдуми Дмитро Новіков у програмі «Время покажет» сповістив: «Цинізм у політиці США лише буде посилюватися».

Інші Z-експерти на тлі кадрів вересневої зустрічі Трампа з Володимиром Зеленським висловили тривогу щодо можливої ескалації війни в Україні після приходу республіканця до влади, наголошуючи на його «зайвій емоційності».

Депутат Держдуми Андрій Ісаєв в ефірі телеканалу «Россия 1» зазначив, що ні Трамп, ні Гарріс не є друзями Москви. З ним погодився і кореспондент ВДТРК у США Валентин Богданов: «Ми не маємо жодних ілюзій щодо політики США — [під час минулого президентства Трампа] були і санкції, і багато іншого».

На «России 24» висловили стурбованість, що адміністрація Джо Байдена до січня може «протягнути» план про надання Києву нових траншів військової допомоги. Наприклад, надати далекобійні авіабомби та далекобійні ракети або «підвищити статус України щодо членства в НАТО», кажуть пропагандисти, навіть незважаючи на те, що Республіканська партія взяла повний контроль над обома палатами Конгресу.

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков раніше заявив, що США після повернення Трампа до Овального кабінету можуть «переглянути свій підхід до війни в Україні» і, можливо, сприяти її завершенню. Водночас Пєсков висловив сумніви щодо того, чи буде це зроблено, і нагадав, що США є «недружньою» для Росії країною.

Згідно з російським виданням «Вёрстка», російська еліта має надію на те, що після перемоги Трампа відносини Вашингтона та Москви можуть покращитися, а підтримка України з боку США зменшиться. Через це покращиться і становище російських військ на фронті, вважають кремлівські політики. Однак наразі неясно, яких саме кроків чекають від Трампа в Кремлі, пише видання.

«Представники російської влади та еліти, зокрема президент Володимир Путін, привітали Трампа з перемогою на виборах американського президента. Але зробили вони це не офіційним дзвінком, а “через знайомих”», — повідомляє «Вёрстка». 

Нагадаємо, Путін з 2017 року формував у Дональда Трампа негативне ставлення до України, тобто з часів його першої каденції президента США. За даними The New York Times, 28 січня 2017 року під час першої телефонної розмови Трампа та Путіна американський президент першим порушив питання України, попросивши російського диктатора висловити свою думку про цю країну. Колишній високопосадовець США, який безпосередньо знав про те, що відбувалося під час розмови, повідомив, що Путін розповів про корупцію в Україні, а Трамп «був обережним у своїй відповіді, не погоджуючись із Путіним і не захищаючи Україну», але він визнав, що конфлікт Росії з Україною є перешкодою на шляху до його мети — поліпшення відносин з Москвою. 

Читайте також:

Фото: Getty Images

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1621
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду