Приватні медіа з прикордонних та прифронтових регіонів можуть подаватися на  освітньо-грантову програму від «Дія.Бізнес»

Приватні медіа з прикордонних та прифронтових регіонів можуть подаватися на освітньо-грантову програму від «Дія.Бізнес»

4 Листопада 2024
395
4 Листопада 2024
16:54

Приватні медіа з прикордонних та прифронтових регіонів можуть подаватися на освітньо-грантову програму від «Дія.Бізнес»

395
Програма охоплює комплексну підтримку, яка складається з навчання, менторського супроводу і фінансової допомоги.
Приватні медіа з прикордонних та прифронтових регіонів можуть подаватися на  освітньо-грантову програму від «Дія.Бізнес»
Приватні медіа з прикордонних та прифронтових регіонів можуть подаватися на  освітньо-грантову програму від «Дія.Бізнес»

Медіа приватної форми власності, які працюють або працювали в Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, можуть подаватися на  освітньо-грантову програму «Міцність 2». Про це розповіла в ефірі Українського радіо проєктна менеджерка «Дія.Бізнес» Катерина Рижова, передає ІМІ.

За її словами, програма відкрита для підприємців з будь-якої галузі та сфери діяльності — від виробництва і роздрібної торгівлі до креативних індустрій та послуг. Програма буде доступна на базі центрів підтримки підприємців «Дія.Бізнес» і у віртуальному форматі.

Програма охоплює комплексну підтримку, яка складається з навчання, менторського супроводу і фінансової допомоги. Вона передбачає не лише участь у загальних онлайн-лекціях, а й поглиблене навчання з додатковими практичними сесіями та щотижневим менторським супроводом. Це дасть змогу підприємцям інтегрувати нові знання та інструменти у свій бізнес під наглядом досвідчених менторів, каже Катерина Рижова.

Відповідно до умов програми, відберуть 200 учасників. Основним критерієм відбору є прагнення підтримати ті малі та середні підприємства, які мають найбільший потенціал для відновлення та зростання. «Перевага надаватиметься бізнесам, які демонструють адаптивність та бажання впроваджувати нові підходи до ведення власної справи», — сказала Рижова.

Для участі підприємці мають подати заявки на сайті програми micnist.com, в яких треба описати свій бізнес, поточні виклики, з якими він стикається, і плани щодо готовності відновлення та розвитку.

Після офлайн-навчання 37 підприємців зможуть залучити по 287 тисяч гривень, а два учасники онлайн-формату — по 123 тисячі гривень. На фінальному заході програми найкращі сім учасників з офлайн- і віртуальних буткемпів отримають можливість залучити по 287 тисяч гривень, а ще троє учасників — здобути головні стипендії для придбання обладнання або необхідних для відновлення послуг вартістю до 820 тисяч гривень.

Навчання розпочнеться 11 листопада, фіналістів оголосять на завершальній події Grand Pitch Day у березні, де також визначать отримувачів грантів.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
395
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду