Оголошено програму Літньої кіношколи в межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю
Оголошено програму Літньої кіношколи в межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю
Українська кіношкола оголосила програму Літньої кіношколи, яка пройде 19–20 липня в Українському домі в межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю в Києві та програми «Кінопростір» в Українському домі. Про це повідомила пресслужба Української кіношколи.
Упродовж 19 та 20 липня учасники Літньої кіношколи зможуть відвідати 16 лекцій від українських та міжнародних кінематографістів. Фокусна тема заходу — українське кіно в умовах повномасштабної війни.
19 липня темою дня стане «Яким має бути українське кіно сьогодні?».
10:00–11:00. Новий сторітелінг в умовах війни. Спікер: Любомир Левицький, український кінорежисер, сценарист, продюсер.
11:10–12:10. Виклики та способи їх вирішення під час створення серіалів в умовах війни. Спікер: Сергій Карпенко, креативний продюсер телеканалу «2+2».
12:10–13:10. Штучний інтелект та інноваційні технології в кіно та візуальному мистецтві. Спікер: Євген Санніков, керівник департаменту досліджень та інновацій Film.ua Group.
13:25–14:25. Тритмент документального кіно як інструкція для зйомки. Спікер: Руслан Шаріпов, український сценарист і креативний продюсер документально-історичних проєктів виробництва «1+1».
13:25–14:25. Продюсування фільмів під час війни. Спікер: Кирило Горобець, український кінопродюсер, виконавчий продюсер Film.ua Group, куратор продюсерської програми в Українській кіношколі.
14:55–15:55. Принцип деконструкції: як зрозуміти світових лідерів анімації? Спікер: Олег Маламуж, український режисер анімаційних фільмів («Викрадена принцеса», «Мавка. Лісова пісня»).
16:05–17:05. Від ідеї до роботи з актором (практикум для режисерів та акторів). Спікер: Тарас Дронь, український кінорежисер, продюсер, сценарист, член Української кіноакадемії.
17:15–18:15. Секрети успішного пітчингу. Спікер: Олексо Гладушевський, генеральний продюсер першого офлайн-кінофестивалю прем’єрних українських фільмів «Миколайчук Open».
18:25–19:25. Просування національного кінопродукту на світовому ринку: виклики та рішення. Спікерка: Елене Мікаберідзе, грузинська кінорежисерка.
Другого дня, 20 липня, організатори сфокусуються не темі «Документальне кіно — історія наживо».
10:00–11:00. Чого хочуть глядачі: що зробить кіно популярним на ОТТ-платформі? Спікерка: Марина Каплун, керівниця відділу контенту «Київстар ТБ».
11:10–12:40. Попдокументалістика. Як створити успішний проєкт. Спікери: Артем Григорян і Максим Сердюк, режисер і продюсер, співзасновники української продакшн-студії «Knife! Films», що зараз фокусується на популярному документальному кіно.
12:50–13:50. Зустріч із Сергієм Созановським, українським продюсером, засновником кіностудії Film.ua.
14:10–15:10. Документальне кіно як потужний інструмент донесення меседжів до міжнародної аудиторії. Спікер: Алан Бадоєв, український режисер, сценарист, кліпмейкер і телеведучий, режисер документального фільму «Довга доба».
15:30–17:30. Польський досвід у створенні документального кіно. Спікер: Мачек Хамела, польський кінорежисер і продюсер, відомий своїми документальними фільмами.
15:20–17:30. Особливості проходження кастингів та комунікація в межах індустрії. Спікерка: Орина Петрова, українська кастинг-директорка.
16:20–17:20. Створення діалогу з героєм у документальному проєкті, виклики та їх вирішення. Спікер: Азад Сафаров, кінорежисер, журналіст, з 2014 року працює в зоні війни в Україні. Працював із CNN, «Радіо Свобода», Euronews, а з грудня 2021 року продюсує і координує роботу Sky News в Україні.
Придбати абонемент Літньої кіношколи можна за посиланням.
Власники абонементів Літньої кіношколи також можуть відвідувати кінопокази Одеського міжнародного кінофестивалю за опцією Last minute, якщо є вільні місця в залі.
Нагадаємо, 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу, відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року в місті Києві.
Нещодавно ми писали про стрічки у спеціальній програмі-ретроспективі «Наша ДНК», а також у Національному конкурсі. Організатори кінофестивалю також оголосили імена членів журі, яке оцінюватиме фільми цьогорічної Міжнародної європейської конкурсної програми, а також журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI.
Напередодні оголосили відкритим продаж та бронювання квитків на фільми конкурсних та позаконкурсних програм ОМКФ.
Читайте також:
- Низка фільмів, раніше заявлених у секціях 15-го Одеського МКФ, була знята з програми
- Виключення восьми стрічок з програми ОМКФ: «Артхаус Трафік» заявила, що фестиваль відмовився придбати права на показ фільмів
Архівне фото надала пресслужба Української кіношколи