17 травня — у Львові відбудеться цикл дискусій «Відкриті фонди» на платформі Конгресу Культури

17 травня — у Львові відбудеться цикл дискусій «Відкриті фонди» на платформі Конгресу Культури

9 Травня 2024
409
9 Травня 2024
21:10

17 травня — у Львові відбудеться цикл дискусій «Відкриті фонди» на платформі Конгресу Культури

409
Дискусійний день передбачає п'ять сесій тривалістю з 10:00 до 20:00.
17 травня — у Львові відбудеться цикл дискусій «Відкриті фонди» на платформі Конгресу Культури
17 травня — у Львові відбудеться цикл дискусій «Відкриті фонди» на платформі Конгресу Культури

У п'ятницю, 17 травня, у Львові відбудеться цикл дискусій «Відкриті фонди» на платформі Конгресу Культури. Подія є тематичним продовженням Конгресу Культури UKRAINE! UNMUTED, що відбувся восени 2023 року.

Цикл дискусій та розмов буде цікавий для музейників, архівістів, галеристів, представників бібліотек, дослідників, етнографів та усіх фахівців, які працюють з фондами, а також медійників та митців.

«Адже йтиметься про те, якими є наші досвіди, підходи, проблеми у роботі з культурними цінностями та спадщиною, фіксацією актуальних реалій, а також пріоритети у цьому напрямі на перспективу.На ці теми говоритимуть знані фахівці та фахівчині з різних міст, культурних інституцій та напрямів (архівна, музейна справа, історія мистецтва, журналістика тощо). Це люди, які працюють з культурними артефактами, збирають, зберігають, охороняють, досліджують їх, роблять фондові колекції доступними, а також ті фахівці (як журналісти або митці), які документують та осмислюють у певних формах нинішні реалії (наприклад, фіксують свідчення жертв війни). Досвідами поділяться учасники(ці) з різних міст: Київ, Львів, Одеса, Чернігів», — пишуть організатори.

Серед спікерів(ок): Юлія Ваганова, Анатолій Хромов, Кирило Ліпатов, Костянтин Дорошенко, Катерина Литвин, Олена Галета, Микола Щербина, Остап Мануляк, Павло Гудімов, Тетяна Вуєва, Катерина Яковленко, Алевтина Кахідзе та інші.

Кураторами програми є Ірина Подоляк, співзасновниця Коаліції дієвців культури, директорка з розвитку центру антикорупційних розслідувань NGL.media, та Богдан Шумилович, дослідник у Центрі міської історії, доцент кафедри культурології УКУ.

Щоби долучитися до події наживо як слухач(ка), потрібно зареєструватися: https://forms.gle/MmwngErsCoVLF2ju5.

Про місце зустрічі зареєстрованим буде повідомлено згодом на електронні адреси.  Детальна програма тут: https://bit.ly/4ah3yVI,

Конгрес Культури у Львові є сталою платформою для аналізу актуальних культурних процесів, місцем зустрічі тих, хто творить культуру. Подія відбувається раз на два роки, має дискусійну й арт складові, збирає  учасників з України та інших країн. I-й Конгрес — «Перехід 1989» — відбувся 2019-го, ІІ-й — «Сцена майбутнього» — 2021-го, а ІІІ-й — під назвою UKRAINE! UNMUTED — восени 2023 року.

Інститут стратегії культури — муніципальна інституція, створена для координації процесу реалізації та моніторингу Стратегії розвитку культури Львова. Серед напрямів роботи: дослідження й аналітика, стратегування, освіта для дієвців культури, культурна дипломатія, налагодження комунікації між інституціями й ініціативами культури, їхнє підсилення.

Міжнародний фонд «Відродження» — одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів на суму понад 350 мільйонів доларів США.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
409
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду