Медійники з восьми країн Азії відвідали Україну

Медійники з восьми країн Азії відвідали Україну

2 Грудня 2023
1537
2 Грудня 2023
20:34

Медійники з восьми країн Азії відвідали Україну

1537
Азійська делегація протягом тижня відвідала Миколаїв, Одесу, зустрічалася з українськими захисниками, цивільними, волонтерами, фермерами, свідками воєнних злочинів у Бучі, Ірпені, на Херсонщині, військовими. Журналісти також зустрілися з президентом Володимиром Зеленським, першою леді, міністрами, а деякі з них побували в Ягідному та Славутичі й почули про окупацію Чорнобильської зони та навколишніх сіл.
Медійники з восьми країн Азії відвідали Україну
Медійники з восьми країн Азії відвідали Україну

Лабораторія журналістики суспільного інтересу організувала візит відомих медіаособистостей з країн Азії до України, щоб налагодити комунікації з азійським континентом, передає кореспондент Укрінформу.

Азійська делегація протягом тижня відвідала Миколаїв, Одесу, зустрічалася з українськими захисниками, цивільними, волонтерами, фермерами, свідками воєнних злочинів у Бучі, Ірпені, на Херсонщині. Журналісти також зустрілися з президентом Володимиром Зеленським, першою леді, міністрами, а деякі з них побували в Ягідному та Славутичі і почули про окупацію Чорнобильської зони та навколишніх сіл.

До складу делегації ввійшли телеведуча Десі Анвар з Індонезії, коментатор Nikkei, Хіроюкі Акіта з Японії, редакторка Chosunilbo Шиньонг Кім з Південної Кореї, ведучий The Cambodia Daily Сарада Тенг, редактор Bangkok Post Ануча Чароенпо з Таїланду, монгольський медіадіяч Цогтбілгуундарі Хішигбат, редакторка газети Lianhe Zaobao Сім Цзе Вей із Сінгапуру.

«Ви знаєте про втому стосовно підтримки України, про людей, які закликають до припинення вогню. Дехто так думає і в США. Я прийшов сюди, щоб зрозуміти, яка опція є реалістичною. Я скажу, що припинення вогню не тільки неможливе, але це також ірраціонально. Це геть не хороший варіант», — розповів учасник делегації, коментатор Nikkei Хіроюкі Акіта.

«Україна і її війна — це про свободу, про незалежність, про позбавлення колоніалізму й імперіалізму… Це важливі історії і це зрозуміло індонезійцям. Національна ідентичність важлива для індонезійців, тому що ми були колонією нідерландців протягом 300 років і потім японців», — поділилася своїми враженнями телеведуча Десі Анвар.

Організатори проєкту, Лабораторія журналістики суспільного інтересу, вважають, що такі поїздки допомагають іноземним медійникам краще зрозуміти природу російської агресії проти України, адже на зустрічах з українцями мова йшла про відповідальність РФ за воєнні злочини у міжнародних судах, збройний опір російській агресії, потреби санкцій проти РФ, те, як Росія спричинила продовольчу кризу, як та впливає на Україну, антиколоніальний характер українського спротиву, а також відбудову країни.

Організатори також зазначили, що це третій візит видатних журналістів, видавців, лідерів громадської думки, раніше вони запрошували ЗМІ з Латинської Америки й Африки.

Фото: Укрінформ

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1537
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду