ДП «МПІУ» запустило іспаномовний YouTube-канал

ДП «МПІУ» запустило іспаномовний YouTube-канал

3 Жовтня 2023
722

ДП «МПІУ» запустило іспаномовний YouTube-канал

722
На старті проєкту до першої п’ятірки країн, за переглядами відео, розміщених на YouTube-каналі «UATV Español» входять Еквадор, Венесуела, Аргентина, Чилі, Іспанія.
ДП «МПІУ» запустило іспаномовний YouTube-канал
ДП «МПІУ» запустило іспаномовний YouTube-канал

Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» створило YouTube-канал «UATV Español», щоб об’єктивно та оперативно інформувати іспаномовний світ про ключові події в Україні.

На YouTube-каналі «UATV Español» представлені новини, які насамперед висвітлюють різні аспекти війни Росії проти України та її наслідки для світу. Серед них – інформація про злочини росіян проти мирного населення, зокрема викрадення українських дітей, обстріли цивільної інфраструктури, порушення норм міжнародного права, ядерний та зерновий шантаж Росією світу, новини про відбудову на деокупованих територіях та перебіг подій на фронті, важливі заяви українських і світових лідерів, новини про підтримку українців союзниками. Також у планах ДП «МПІУ» з часом розширити лінійку продуктів, доступних іспанською мовою, зокрема додати аналітичні програми, інтерв’ю, проєкти, які розвінчують російські міфи про Україну.

«Українське іномовлення сьогодні досить динамічно розвивається. У нас зростають кількісні і якісні показники, влітку та восени ми запустили кілька нових проєктів на каналах "Дім" і "FREEДОМ", на YouTube-каналі "UATV English" розпочали прямі трансляції зі студії в Києві «From the Heart of Europe», створили нову платформу The Gaze. Стараємось, зважаючи на ресурси, максимально закріпити в іноземної аудиторії існуючий інтерес до України. І, звичайно, ми свідомі необхідності розширювати перелік не лише майданчиків, а й мов трансляції. Запуск "UATV Español" - крок у цьому напрямі. Вибір саме іспанської мови не випадковий. Ємність іспаномовної аудиторії – одна з найбільших у світі, майже 500 млн. осіб, насамперед, мешканців Латинської Америки, де російські меседжі про війну проти України досить поширені й міцні. Руйнувати  їх – одна з задач нового майданчика. Вже за перші тижні ми розуміємо, що наш контент потрапив у цільову аудиторію і в іспаномовного світу є запит на інформацію про нашу країну саме від офіційного українського майданчика», - значила директорка державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України», до складу якої входить канал «UATV Español», Юлія Островська.

На старті проєкту до першої п’ятірки країн, за переглядами відео, розміщених на YouTube-каналі «UATV Español» входять Еквадор - 38,9% Венесуела - 26,8% Аргентина - 23,2% Чилі - 4,6% Іспанія - 1,7% Перегляди з України становлять менше 1%. Кількість переглядів – 120 тисяч, кількість підписників – 1020 осіб.

Також динамічно розвивається сторінка «UATV Español» у соціальній мережі Facebook, яку було запущено одночасно з YouTube-каналом. На сьогодні у неї 7,2 тис. підписників, охоплення – понад 200 тисяч, топ країн Венесуела (40,5%), Аргентина (34,9%), входять Еквадор (15,9%), Чилі (4,6%). Аудиторія з України – 0,6%.

Перегляд  «UATV Español»  доступний на YouTube https://www.youtube.com/@UATVEspanol

* Дані Google Analytics, станом на 03.10.2023 р.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
722
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду