30 вересня – вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій»

30 вересня – вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій»

26 Вересня 2022
715
26 Вересня 2022
10:31

30 вересня – вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій»

715
Вебінар також буде корисним для журналістів, блогерів, громадських активістів – усіх працівників медійної галузі, а також усіх, хто користується мобільними приладами, соціальними мережами.
30 вересня – вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій»
30 вересня – вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій»

У п'ятницю, 30 вересня, (10:45 - 13:15) відбудеться вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій».

Мета вебінару – підвищити рівень знань журналістів про безпеку комунікацій у прифронтовій зоні та на окупованих територіях, а також про підготовку пристроїв до поїздки на небезпечні території.

Запрошені спікери:

  1. Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції
  2. Представник Ради Європи
  3. Ірина Чулівська, консультантка Ради Європи, співзасновниця ГО «Лабораторія цифрової безпеки»
  4. Максим Луночкін, консультант Ради Європи, експерт ГО «Лабораторія цифрової безпеки»

Модераторка – Галина Смірнова, керівниця Проєкту Ради Європи «Підтримка безпеки журналістів та медіа, доступу до інформації».

Вебінар також буде корисним для журналістів, блогерів, громадських активістів – усіх працівників медійної галузі, а також усіх, хто користується мобільними приладами, соціальними мережами, інтернетом та хмарними сервісами.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/kn8PpXeDHLYcVSio6 до 29 вересня 2022 року. Підтвердження реєстрації буде надіслане напередодні заходу.

Організатори – Міністерство культури та інформаційної політики України та Проєкт Ради Європи «Підтримка безпеки журналістів та медіа, доступу до інформації, а також комунікаційної стратегії для Офісу Генерального прокурора України» (Проєкт), що має на меті підтримати українську медіаспільноту у вирішенні поточних потреб та наслідків російської агресії та війни в Україні.

Нагадаємо, у серпні 2022 року Проєкт спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України провели вебінар «Цифрова безпека журналістів в умовах війни».

Раніше Проєкт Ради Європи «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні», запустив курс «Цифрова безпека журналістів та інших представників медіа» на освітній платформі Prometheus. Він розповідає, як захищати акаунти, пристрої, запобігати фішингу, хакерству та кібератакам.

Стежте за новинами Проєкту в Facebook https://www.facebook.com/CoEUPSIS/.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
715
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду