detector.media
26.09.2022 10:31
30 вересня – вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій»
30 вересня – вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій»
Вебінар також буде корисним для журналістів, блогерів, громадських активістів – усіх працівників медійної галузі, а також усіх, хто користується мобільними приладами, соціальними мережами.

У п'ятницю, 30 вересня, (10:45 - 13:15) відбудеться вебінар «Цифрова безпека журналістів, які працюють в зоні бойових дій».

Мета вебінару – підвищити рівень знань журналістів про безпеку комунікацій у прифронтовій зоні та на окупованих територіях, а також про підготовку пристроїв до поїздки на небезпечні території.

Запрошені спікери:

  1. Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції
  2. Представник Ради Європи
  3. Ірина Чулівська, консультантка Ради Європи, співзасновниця ГО «Лабораторія цифрової безпеки»
  4. Максим Луночкін, консультант Ради Європи, експерт ГО «Лабораторія цифрової безпеки»

Модераторка – Галина Смірнова, керівниця Проєкту Ради Європи «Підтримка безпеки журналістів та медіа, доступу до інформації».

Вебінар також буде корисним для журналістів, блогерів, громадських активістів – усіх працівників медійної галузі, а також усіх, хто користується мобільними приладами, соціальними мережами, інтернетом та хмарними сервісами.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/kn8PpXeDHLYcVSio6 до 29 вересня 2022 року. Підтвердження реєстрації буде надіслане напередодні заходу.

Організатори – Міністерство культури та інформаційної політики України та Проєкт Ради Європи «Підтримка безпеки журналістів та медіа, доступу до інформації, а також комунікаційної стратегії для Офісу Генерального прокурора України» (Проєкт), що має на меті підтримати українську медіаспільноту у вирішенні поточних потреб та наслідків російської агресії та війни в Україні.

Нагадаємо, у серпні 2022 року Проєкт спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України провели вебінар «Цифрова безпека журналістів в умовах війни».

Раніше Проєкт Ради Європи «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні», запустив курс «Цифрова безпека журналістів та інших представників медіа» на освітній платформі Prometheus. Він розповідає, як захищати акаунти, пристрої, запобігати фішингу, хакерству та кібератакам.

Стежте за новинами Проєкту в Facebook https://www.facebook.com/CoEUPSIS/.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY