Ганна Шеремет звільняється з газети «День»

Ганна Шеремет звільняється з газети «День»

2 Травня 2022
1915
2 Травня 2022
23:00

Ганна Шеремет звільняється з газети «День»

1915
Заступниця головного редактора працювала у виданні понад 20 років.
Ганна Шеремет звільняється з газети «День»
Ганна Шеремет звільняється з газети «День»

Заступниця головного редактора газети «День» Ганна Шеремет залишає свою посаду. Про це рішення вона повідомила у своєму дописі на фейсбуці.

«Сьогодні написала заяву про звільнення», — зазначила Ганна Шеремет.

У газеті вона працювала з 1990-х, писала про кіно, моду, висвітлювала культурні події. Курувала роботу авторів та кореспондентів газети. Також публікувалася у газеті «День» як авторка.

Ганна Шеремет – Заслужена журналістка України. 

Нагадаємо, у кінці квітня стало відомо, що друкована газета «День» призупиняє вихід, а сайт Day.kyiv.ua продовжить роботу.

Щоденна всеукраїнська газета «День» заснована 1996 року. Видавалася трьома мовами: українською, російською та англійською. Останніми роками виходила чотири рази на тиждень. Редакцію «Дня» з січня 1997 року очолює Лариса Івшина. 

Фото: газета «День»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1915
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду