Анатомия фейка. Пираты Черного моря

Анатомия фейка. Пираты Черного моря

2 Травня 2022
817

Анатомия фейка. Пираты Черного моря

Вадим Міський
Програмний директор ГО «Детектор медіа», член Наглядової ради Суспільного мовлення
817
Анатомия фейка. Пираты Черного моря
Анатомия фейка. Пираты Черного моря

«Украина – морcкой террорист» – так утверждает государство, которое напало на страну и практически разрушило украинский флот, заблокировав выходы Украины к собственному шельфу и акватории. Предельно ограничив деятельность Украины на море еще до начала полномасштабного вторжения, Россия при этом цинично обвиняет украинцев в якобы блокировании судоходства в Черном море. А сама между тем обстреливает даже мирные торговые корабли, идущие под иностранными флагами.

Нагадаємо, що проект Вадима Міського «Анатомия фейка» стартував у ефірі європейського російськомовного супутникового телеканалу «Новый мир» 18 квітня 2022 року. Передача, що виходить з понеділка по четвер о 19:30, виробляється у співпраці з ГО «Детектор медіа» та професіоналами, відповідальними за наш інформаційний фронт. Автор проекту зазначив, що якщо за уми росіян у Росії боротися практично беззмістовно, то за уми російськомовних європейців — це критично необхідно, ажде лише в одній Німеччині — до трьох мільйонів російськомовних жителів, і російська дезінформація не шкодує ресурсів для роботи з ними, що, відповідно, позначається на політиці.

Попередні випуски «Анатомії фейка» з Вадимом Міським дивіться за посиланням.

Колаж: «Детектор медіа»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
817
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду