Держкіно оголосило перелік проєктів, що пройшли технічний відбір на 18-й пітчинг

Держкіно оголосило перелік проєктів, що пройшли технічний відбір на 18-й пітчинг

22 Березня 2022
2571
22 Березня 2022
13:13

Держкіно оголосило перелік проєктів, що пройшли технічний відбір на 18-й пітчинг

2571
Подальші етапи конкурсного відбору кінопроєктів відбудуться після завершення дії воєнного стану.
Держкіно оголосило перелік проєктів, що пройшли технічний відбір на 18-й пітчинг
Держкіно оголосило перелік проєктів, що пройшли технічний відбір на 18-й пітчинг

Державне агентство України з питань кіно оголосило перелік кінопроєктів, що пройшли технічний відбір на 18-й пітчинг.

В умовах воєнного стану провести подальші етапи конкурсного відбору кінопроєктів неможливо. Тому його завершення відбудеться після припинення дії воєнного стану.

Виробник

Назва кінопроєкту

Режисер

Неігрові телефільми

1

ФОП Гужва Лідія Миколаївна

20: Світ Належить Відважним

Гужва Лідія Миколаївна

2

ФОП Гужва Лідія Миколаївна

93: бій за Україну, частина третя

Гужва Лідія Миколаївна

3

ТОВ "Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім.О.О.Ханжонкова"

Битва за Крим

Лисенко Сергій Анатолійович

4

ТОВ "Атасов Фільм Тревел"

Гетьманський спадок

Сучкова-Ладік Тетяна

5

ФОП КАШИН О.Л.

ЗАБУТІ ГЕРОЇ УКРАЇНИ

В'ячеслав Альошечкін

6

ФОП КАШИН О.Л.

Кримські греки. Перша депортація

Олександр Альошечкін

7

ТОВ "Урбан клаб"

Незламні захисники

Нікітіна Марина Павлівна

8

ТОВ "Телерадіокомпанія "Корисне ТБ"

Рецепти українського щастя

Кочнев Дмитро Сергійович

Анімаційні короткометражні фільми тематичні "300–річчя з дня народження Григорія Сковороди"

1

ТОВ "Студіо КАПІ"

Всякому городу

Ольга Тітова

2

ТОВ "Студія "Червоний собака"

Григорій

Розуменко Софія Тарасівна

3

ТОВ "Новаторфільм"

Курча Григорій

Степан Коваль

4

ТОВ "Маланка Студіоз"

Той самий Сковорода

Олег Маламуж

5

ТОВ "ГРІН ПІНГВІН МЕДІА"

Чарівна вода

Тарасова Єлизавета Геннадіївна

Короткометражні фільми (ігрові, ігрові-дебюти, неігрові, неігрові-дебюти, анімаційні, анімаційні-дебюти)

1

ТОВ "ЧАСТОГУСТО"

3+1

Задорська В.С.

2

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

100 ДЕРЕВ

Малюга Ірина Юріївна

3

ФОП Іванюк Андрій Михайлович

Family locator

Іванюк Анастасія

4

ТОВ "Світ Незнайки"

Sex та мандарини

Шипова Яна Олександрівна

5

ТОВ "МИР І КО ПРОДАКШН"

(Не)стидно

Дар'я Погасій

6

ТОВ "Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім.О.О.Ханжонкова"

Агорафобія

Миленко Максим Ігорович

7

ФОП Невмержицька Анастасія Ростиславівна

Ангел

Соловйова Олена

8

ТОВ "МАНІФЕСТО18"

Артіст

Анастасія Коротка

9

ТОВ "МИР І КО ПРОДАКШН"

Ая

Фогг (Анкудінова) Олександра Петрівна

10

ТОВ "АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН"

БА КАЗАЛА

Смірнова Олександра Олегівна

11

ТОВ "Ода фільм"

Бажаємо дачі

Галицький Олександр Володимирович

12

ТОВ "Сід Філмз"

Бал

Мігунова Анна Русланівна

13

ТОВ "УКРКІНО"

Біля води

Тітова Анастасія Олександрівна

14

ТОВ "БОЗОНФІЛМ"

БЛАГОВІЩЕННЯ

Парфан Надія Ярославівна

15

ТОВ "ОСНОВА ФІЛЬМ ПРОДАКШН"

БЛУДНИЙ ДІД

Масло Г.В.

16

ФОП Ткаченко Іван Віталійович

Будинок моєї бабусі

Іван Ткаченко

17

ФОП Моргунець-Ісаєнко О.О.

Вареники з вишнями

Гаврилова Ольга

18

ТОВ "ІЛЛЄНКО ФІЛЬМ ПРОДАКШЕНС"

ВАШ ДЗВІНОК ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ДЛЯ НАС або VERY IMPORTANT PERSONS

Євген Матвієнгко

19

ТОВ "ЧАСТОГУСТО"

ВІДКЛЮЧЕННЯ

Голубєв А.О.

20

ТОВ "ВІАТЕЛ"

ВИГНАНЕЦЬ

Тузов М.В.

21

ТОВ "ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН"

Виклик

Едуард Томільченко

22

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Відпочинок

Андрій Крутій

23

ТОВ "ЧАСТОГУСТО"

ВІКНО

Голубєв А.О.

24

Фізична особа-підприємець Рай Андрій Володимирович

Вірність

Рай Андрій Володимирович

25

ТОВ "Вавилон13 ПРОДАКШН"

Вісім банок зеленого горошку

Любов Гончаренко

26

ДП "Національна кіностудія
художніх фільмів імені Олександра Довженка"

Вічний рух

Олена Щасна

27

ТОВ "Сучасне Українське Кіно"

Водний Світ

Подолянко Олена Вікторівна

28

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

ВОНА

Петльована Олександра

29

ТОВ "Студіо КАПІ"

Ворожіння

Анастасія Фалілеєва

30

ФОП Полікашкін А.В.

Вояка

Ігор Матвєєв

31

ПП "КАЛИНА ПЛЮС"

ВПЧК, Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ

Анатолій Григор'єв

32

ФОП Леонова А.О.

Втрачаю голову

Едуард Нечмоглод

33

ТОВ "Пірат"

Гра

Антон Комяхов

34

ТОВ "Т.Т.М."

ДЖАЗ

Євстратенко Андрій Сергійович

35

ТОВ "Пронто Фільм"

Джуссі+

Тимофій Скалига

36

Фізична особа-підприємець Крижна Вероніка Аркадіївна

Дім

Шова Вероніка Анатоліївна

37

ТОВ "РАДАР ФІЛЬМЗ"

Ероїка

Роман Хімей

38

ФОП Лавренішин Анатолій

ЖУ ТА УЯВНИЙ САД

Анатолій Лавренішин

39

ТОВ "Скрін Медіа Юкрейн"

Задуха

Казанцев Павло Валерівйович

40

ТОВ "МОМЕНТУМ"

Замінований

Максим Стецков

41

ТОВ "ГАРДІЯ ФІЛЬМ"

ІДА

Артем Плужаров

42

ТОВ "Ода фільм"

Іншої дороги немає

Шуркалов Володимир Віталійович

43

ФОП Тараненко Олексій Євгенович

Кароліна

Блок Наталя Ігорівна

44

ДП "Національна кіностудія
художніх фільмів імені Олександра Довженка"

КАСТИНГ

Олександра Смірнова

45

Фізична особа-підприємець Качалова Ірина Сергіївна

Квіти війни

Качалова Ірина Сергіївна

46

ФОП Бешкенадзе Ганна Сергіївна

Кетчуп

Антонюк Юлія Олександрівна,
Давидов Олег Євгенійович

47

ТОВ "Маркус Фільм"

Кіно на пітчинг

Нарижнєв О.О.

48

ТОВ "Кінокомпанія 2016"

Крізь темні окуляри

Анастасія Старожицька

49

ТОВ "ГОУ ЮЕЙ ПРОДАКШН"

Кіносеанс

Ганна Володимирівна Тиха

50

ПП "КАЛИНА ПЛЮС"

Колобок

Олександр Онуфрієв

51

ТОВ "БЕД РЕЙВЕН"

Кольорові сни Майстра

Олександр Авшаров

52

ТОВ "Гуд Монінг Дістрібьюшн"

КОРДОН

Марія Магрель

53

ФОП Навроцька О.В.

Крила

Навроцька О.В.

54

ТОВ "АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН"

Ласкаво просимо, або Hello, Опришки!

Бойко Данило Михайлович (Данило Фаутковський)

55

ФОП Кравцова Оксана Ігорівна

ЛЕСЯ

Ксенія Кравцова

56

Фізична особа-підприємець Анучін Іван олександрович

Лижник

Іван Анучін

57

ТОВ "ЗЕТ ПІКЧЕРЗ"

Лісабон

Волосевич Роман

58

ТОВ "Урбан клаб"

Ловець мрій

Юсипчук Олесь Романович

59

ТОВ "КАРАНДАШ Анімейшн Студіо"

Лускунчик

Чурикова Алла

60

ТОВ "МОМЕНТУМ"

Магніт

Максим Стецков

61

ФОП Буток

Межа

Віктор Буток

62

ТОВ "Світ Незнайки"

Мій великий тигр

Гожан Валентина Михайлівна

63

ТОВ "В'Ю ЛАБ"

Мій інший

Павлюк Т.С.

64

ТОВ "ЕЛЕРОН ПІКЧЕРС"

Монтажник

Роман Кологойда

65

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Не для ігор

Сергій Сілява

66

ФОП Глухенький Юрій Валерійович

Немолодий чоловік з Бердичева

Єрмоленко Анастасія Вадимівна

67

ФОП Сидоренко Родіон Сергійович

Непередбачена поїздка

Сидоренко Родіон Сергійович

68

ФОП Єфіменко Злата Романівна

Неофіт

Шаран Іван

69

ТОВ "Т.Т.М."

НЕРЕЗИДЕНТ

Севостьянова Валентина Володимирівна

70

ТОВ "Ода фільм"

Несподівана радість

Шафранська Віра

71

ФОП Ульянкіна Олена Євгенівна

Ніхто в ніде

Никонович Олександр

72

ФОП Невмержицька Анастасія Ростиславівна

Нічний Патруль

Железняк Богдан Артурович

73

ТОВ "Київ Сіті Фільм"

Обличчя

Андрій Остріковський

74

ФОП Скрипій Максим Олександрович

Острови

Скрипій Максим

75

ДП "Національна кіностудія
художніх фільмів імені Олександра Довженка"

Парабелум

Юрій Яковлєв

76

ФОП Мірошников В.С

Підозрюючи майбутнє

Пілунський Я.Л.

77

ФОП "Плюта"

Піпетка

Черняк Олексій Юрійович

78

ТОВ "В'Ю ЛАБ"

Після стрибка

Бондаренко О.С.

79

Фізична особа-підприємець ЯЦЕНТЮК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Подарунок

Яцентюк Олександр Олександрович

80

ФОП Чепіга Олександр Володимирович

Помада

Карина Химчук

81

ФОП Чепіга Олександр Володимирович

Поцілунок

Аліна Маточкіна

82

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

Про життя, про режисуру і трохи про Бога

Юрій Пупірін

83

ФОП ТАРАСЕНКО О.А.

Прославляючи ворога

Пахній Юліанна Геннадіївна

84

ФОП Дитро Грешко

Протесто

Дмитро Грешко

85

ФОП Шевченко Віктор Вікторович

Прості Запитання

Сиволап Христина Вікторівна

86

ТОВ "ШУТ ГРУП"

РАЛЬФ КУПІДОН

Улибін Юліан Олександрович

87

ТОВ "ТОУ"

РЕВ

Ангел Ангелов

88

ТОВ "Пронто Фільм"

Рейки, рейки, шпали, шпали

Аліна Панасенко

89

ТОВ "Банк Ідей"

Розв'язка

Димшиць Марина Вікторівна

90

ТОВ "Студія "Червоний собака"

Розібрана

Хівріна Юлія Максимівна

91

ТОВ "АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН"

СВІТЛО ОСТРОВУ ДЖАРИЛГАЧ

Пшенична Катерина Павлівна

92

ТОВ "Скрін Медіа Юкрейн"

Секрети успіху

Гойда Антон Олегович

93

ТОВ "УКРКІНО"

Серійний самогубець

Поліщук Леля Володимірівна

94

ДП "Національна кіностудія
художніх фільмів імені Олександра Довженка"

Скарб

Вовка Соловей

95

ТОВ "А-ФОР"

СКРИПАЛЬКА

Ігор Семецький

96

ПП "ЦИФРОВА ПЛАТФОРМА"

Сміття

Катерина Русаліна

97

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

СНАЙПЕР

Соколовський Олег Сергійович (Верченко Олег Сергійович)

98

ПП "ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ "АССА",

Солдатик

Короп Олена

99

ФОП Кузьменко Ярослава Василівна

Стара

Кузьменко Я.В.

100

ТОВ "ЕНЕРЖІФІЛЬМ"

Стьопка

Ноєнко Наталія Сергіївна

101

ТОВ "БЕСКИД ФІЛМЗ"

Там, на дні

Сергій Баженов

102

ТОВ "Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім.О.О.Ханжонкова"

Танець вікон на Бартон стріт

Остріковський Андрій Олександрович

103

ФОП Черкаський Олександр Давидович

Тіктаалік

Кривонос Ганна Олександрівна

104

ТОВ "НОУ СТАРЗ"

Тля

Шевцов Сергій Юрійович

105

Фізична особа-підприємець ЯЦЕНТЮК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Тупик

Нестеренко Таміла Павлівна

106

ТОВ "Кіновир"

Фата Моргана

Катерина Шевченко

107

ФОП Моргунець-Ісаєнко О.О.

Фенікс

Атаманчук А.М.

108

ТОВ "Т.Т.М."

ФОТОГРАФІЇ

Барановська Інна Василівна

109

ТОВ "Сучасне Українське Кіно"

Фронт оклюзії

Бєляєв Денис Олександрович

110

ТОВ "БЕД КАРМА ПРОДАКШН"

Характерники

Шляхтюк Сергій

111

ТОВ "Новаторфільм"

Чаклунки-Дивачки та Листопад

Надія Лімова

112

ФОП Черкаський Олександр Давидович

Чугайстер

Дудко Анна

113

ТОВ "Атасов Фільм Тревел"

Чужі забаганки

Сучкова-Ладік Тетяна

114

ФОП Черкаський Олександр Давидович

Чумаки і козак Мамай

Н. Марченкова

115

ТОВ "МИР І КО ПРОДАКШН"

Шкільний фотоклуб Ракурс

Свєташов Кирило Юрійович

116

ТОВ "Медіа Сервіс Ресурс"

Щуролов

Євтушенко Олександр Володимирович

117

ФОП Городнича

Я бажаю тобі тільки добра

Віра Яковенко

118

ПП САЛАМЕЯ ФІЛЬМ

Я вб'ю себе сьогодні

Захаров Д.Ю.

119

ФОП Герман Поліна

Я - ми, ти - ти

Олександра Конопля

120

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Як стати черешнею

Наталія Джура

Анімаційні повнометражні фільми–дебюти

1

ТОВ "210 Добрих справ"

IDOLL

Кабаєва Тетяна Олексіївна

2

ТОВ "Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім.О.О.Ханжонкова"

Битва за Ноосферу

Шахворостов Сергій Віталійович

Неігрові повнометражні фільми–дебюти

1

ТОВ "Студія "Золоте Руно"

ЗАБУТИЙ ПОДВИГ СКР-112

Єсін Олексій

2

ТОВ "К’артбаба Продакшн"

ЗАМПІРА

Маліков Ріфат

3

ТОВ "ВЕРТІГОЕФІКС"

Квіти України

Борець Аделіна Вікторівна

4

ТОВ "435 ФІЛМС"

Крим, 5-та ранку

Костюминський Дмитро Аркадійович

5

ТОВ "САММІТ ФІЛЬМ"

Людина майбутнього

Коробка Ярослав Володимирович

6

ПП "Осадчі Продакшн"

Мрія не за горами

Осадчий Анатолій

7

ТОВ "КФ "ВЕДАНТА-ЕКСПЕРТ"

Музей. Перезавантаження

Інна Гончарова (Харкевич-Гончарова)

8

ТОВ "ТК "АТЛАНТ-СВ"

НОМАН ЧЕЛЕБІДЖИХАН

Сабрієв Руслан

9

ТОВ "Сучасне Українське Кіно"

ПОРИ РОКУ

Сотниченко Філіп Олександрович

Ігрові повнометражні фільми–дебюти

1

ТОВ "ДЖОЙ ФІЛМЗ"

1994

Авдєєв Дмитро Леонідович

2

ТОВ "КЕТФІШ ПРОДАКШН"

АКВАТОРІЯ

ОЛЕГ БОБАЛО

3

ТОВ "Директорія кіно"

АТИПОВІ

Артеменко Оксана Сергіївна

4

Громадська організація "ВАУ СТУДІО"

БЕРЛОГА

Роман Гудь

5

ТОВ "Табор"

ВАКУУМ

Сміт Єлізавета Михайлівна

6

ТОВ "ЧАСТОГУСТО"

ВЕРБА

Бакум В.В.

7

ТОВ "Кіновир"

Вікно в Європу

Олена Кобилінська

8

ТОВ "Маланка Студіоз"

Груда

Роман Барабаш

9

ТОВ "АЛЬБАТРОС КОММУНІКОС УКРАЇНА"

Гудбай, фешн

Ліщинська Світлана Валеріївна

10

ТОВ "МИР І КО ПРОДАКШН"

ГудЛакХевФан

Нечмоня Кирило Ігорович

11

ТОВ "ІЛЛЄНКО ФІЛЬМ ПРОДАКШЕНС"

ДИВИСЬ НА МЕНЕ

Юрій Дунай

12

ТОВ "КІНОКВАРТАЛ"

ЕЛЕКТРИК. НОВОРІЧНА КАЗКА?

Капоріна А.Ф.

13

ТОВ "ВІАТЕЛ"

ЗАВІСА

Сочивець В.Ю.

14

ТОВ "Кінокомпанія 2016"

Запізнення

Костянтин Лінартович

15

ТОВ "ЕЙДЕТІК ПІКЧЕРЗ"

ЗДРАСТУЙ, ЙЄТТІ, НОВИЙ РІК

Кирило Тимченко

16

ТОВ "БІГ ХЕНД ФІЛМС"

Зловити зірку

Дмитро Яшенков

17

ТОВ "Ейдетік Пікчерз"

Зона відчуження

Сергій Санін

18

ТОВ "Альфа продакшн студіос"

ЗОРЯНІ БІЙНІ

Андрій Бурлака

19

ФОП Кнорозок Любов Володимирівна

І мені більше не цікаво, як ти там

Богдана Смирнова

20

ТОВ "МОМЕНТУМ"

Інший вид

Микола Зеніч

21

ТОВ "Маркер Медіа"

КОЛИ ВЕСЬ СВІТ НА ТВОЄМУ БОЦІ

Тернова Ольга Олексіївна

22

ТОВ "Альфа продакшн студіос"

Легенди Андромеди

Ірина Новосаденко

23

ТОВ "Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім.О.О.Ханжонкова"

Любоff

Волоткевич Олег Броніславович

24

ТОВ "СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА ПРОДАКШН"

Материнський інстинкт

Олена Захарчук-Залуська

25

ТОВ "Добранічфільм"

Моє місце тут

Рудюк Світлана Анатоліївна

26

ТОВ "КФ "ВЕДАНТА-ЕКСПЕРТ"

Ніч з Казанова

Інна Гончарова

27

ТОВ "Кінокомпанія Офіс Бочко"

Оптимальний варіант

Бочко О.П.

28

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

ОНЛАЙН У МАЙБУТНЕ

Альберт Морозов

29

ТОВ "32.05 Філмз"

Останній танець

Забур'янний Юрій

30

ТОВ "Гольфстрім продакшн"

П’ятниця 13те

Віктор Насипаний

31

ТОВ "Кіновир"

Папіллон

Ксенія Оніщенко

32

Фізична особа-підприємець Куцик Микола Стефанович

Перепрошую, це пограбування

Куцик Микола Стефанович

33

ДП "Національна кіностудія
художніх фільмів імені Олександра Довженка"

Після смерті спаліть нас

Роман Сидоренко

34

ТОВ "Продакшн №1"

Поема про зорі

Кашуба Дмитро Миколайович

35

ТОВ Продюсерська компанія "Данапріс-Фільм"

Полігамія

Ібрагімова Венера-Зухражан Абдуллаївна

36

ТОВ "МАНІФЕСТО18"

Постав мою голову на місце

Ернес Сарихалілов

37

ТОВ "КФ "ВЕДАНТА-ЕКСПЕРТ"

ПОСТРЕНЕСАНС

Інна Гончарова (Харкевич-Гончарова)

38

ТОВ "ЛАЙТФОКС"

Прибуття поїзда

Чистяков Антон Володимирович
Краснощок Роман Миколайович

39

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Примати

Робський Владислав

40

ТОВ "ВАЙТ ФІЛМС"

РЕАЛЬНИЙ КОПЕЦЬ

Юлія Бєляк

41

ТОВ "Березкіно"

Син

Манакова Софія Олександрівна

42

ТОВ "Т.Т.М."

СКЛОДУВ

Уманський Олексій

43

ТОВ "ТелеПростір Студіо"

Солодка помста

Володимир Мула

44

ТОВ "Cyчacнe Укpaïнcькe Kiнo"

Cпадок

Битюцький Станіслав Васильович

45

ТОВ "ГРЕЙД М"

Старість в радість

Гуленко Максим Юрійович

46

ТОВ "ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН"

Схованка

Стрєльнікова Єва Олександрівна

47

ТОВ "ТРЕМПЕЛЬ ФІЛЬМЗ"

Таке довге коротке життя

Юрій Леута

48

ТОВ "УКРКИНО"

Таке Собі Життя

Соболев О.А.

49

ТОВ "А-ФОР"

ТІМІ-ТЕСАК. СПАПЛЮЖЕНИЙ ВІВТАР

Северин Олексій

50

ТОВ "2 ПІПЛ ПРОДАКШН"

Тінь звіра

Ганна Джалалі

51

ТОВ "Знімальний Цех Артура Якубова"

Тореадори

Артур Якубов

52

ТОВ "ОДЕСА ФІЛЬМ ПРОДАКШН"

ТРУ п СТОРІ

Надія Шмельова

53

ТОВ "МО Філмз"

Умови повернення квитків в касах НЛО

Шмельова Надія

54

ПП "К-Медіа Плюс"

Фонтан бажань

Павлова Оксана

55

ТОВ "Т.Т.М."

Ці діти

Коваль Надія Богданівна

56

ТОВ "Маркер Медіа"

Червона Рута

Крушинська Марія Олегівна / Бурлака Андрій Васильович

57

ТОВ "СМОЛІЙКІНО"

ЧОРНИЙ ЄДИНОРІГ

Анна Смолій

58

ФОП Мірошников В.С

Я ЦЕ ТИ

Хворостянко Е.Д

59

ТОВ "СТЕП ПРОДАКШН"

Якими ми можемо бути

Едуард Георгадзе

Зазначимо, на 2022 рік було заплановано проведення трьох конкурсних відборів Держкіно.

У 2021 році Держкіно також проводило три пітчинги. Про переможців 15-го конкурсного відбору можна почитати тут, 16-го – тут, 17-го – тут.

Нагадаємо також, Держкіно закликало VOD-платформи відмовитися від російського контенту.

Ілюстрація: istockphoto.com

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2571
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду