![Хакери атакували українські новинні сайти. Намагалися почепити банер із георгіївською стрічкою](/doc/images/news/archive/2021/197623/i75_ArticleImage_197623.webp)
Хакери атакували українські новинні сайти. Намагалися почепити банер із георгіївською стрічкою
Хакери атакували українські новинні сайти. Намагалися почепити банер із георгіївською стрічкою
![Хакери атакували українські новинні сайти. Намагалися почепити банер із георгіївською стрічкою](/doc/images/news/archive/2021/197623/ArticleImage_197623.webp)
![Хакери атакували українські новинні сайти. Намагалися почепити банер із георгіївською стрічкою Хакери атакували українські новинні сайти. Намагалися почепити банер із георгіївською стрічкою](/doc/images/news/archive/2021/197623/i75_ArticleImage_197623.webp)
Відразу кілька українських сайтів між 18:00 та 19:00 17 березня повідомили про спроби хакерів почепити поп-ап банер із прапором Росії, георгіївською стрічкою, літерами Z та V. Про це пише Інститут масової інформації.
Телеграм-канал «Цензор.нет» поінформував про атаку на мобільну версію свого сайту. «Щоб читати все без перешкод, прошу перейти на повну десктопну версію сайту, в адресній стрічці треба прибрати літеру m. Там все працює як треба. Ми зараз виправляємо ситуацію у мобільній версії, скоро виправимо. Це не перша атака на Цензор.НЕТ, ворог докладає зусиль для підриву інформаційних ресурсів, але все це подолаємо», — зазначив головний редактор сайту Юрій Бутусов.
«Прямо зараз відбувається кібератака на сайт Громадського радіо, hromadske.radio», — повідомила команда медіа у телеграм-каналі.
«"Мост" знову атакують. Відбиваємося», — повідомила у телеграм-каналі команда херсонського сайту «МОСТ: ХЕРСОН».
Сайт «Репортер UA» досі не поновив роботу за адресою Reporter-ua.com.
За даними ІМІ, про атаки повідомили також волинські сайти «Перший» та «Буг», одеські сайти Odessa.Online та Бесарабія Інформ, полтавські сайти «Кременчуцький Телеграф», «Новини Полтавщини».
Скріншот: ІМІ
![](https://detector.media/doc/images/visitors/noava.png)
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)