Восени у Харкові відбудеться кінофестиваль «Зоряна ніч»: 12 українських стрічок та зустріч з творчими командами фільмів

Восени у Харкові відбудеться кінофестиваль «Зоряна ніч»: 12 українських стрічок та зустріч з творчими командами фільмів

9 Серпня 2021
1941
9 Серпня 2021
19:36

Восени у Харкові відбудеться кінофестиваль «Зоряна ніч»: 12 українських стрічок та зустріч з творчими командами фільмів

1941
Фестиваль проходитиме з 3 по 18 вересня 2021 року.
Восени у Харкові відбудеться кінофестиваль «Зоряна ніч»: 12 українських стрічок та зустріч з творчими командами фільмів
Восени у Харкові відбудеться кінофестиваль «Зоряна ніч»: 12 українських стрічок та зустріч з творчими командами фільмів

Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Think Tank Ukraine презентує новий культурний проєкт «Зоряна ніч», який відбудеться в Харкові, в Ретропарку (парк ім. Горького). Про це розповіли автори проєкту. 

З 3 по 18 вересня 2021 року щовечора о 20:00 в Ретропарку на широкому екрані виходитимуть стрічки українських режисерів різного жанру: від комедій та анімації – до драм та бойовиків. Всього 12 фільмів.

Проєкт «Зоряна ніч» присвячено 30-тій річниці Незалежності України.

Крім перегляду стрічок, організатори обіцяють можливість зустрітися та поспілкуватися із творчими групами, режисер(к)ами та героями стрічок.

Серед картин, що пропонуються до перегляду:

  • Погані дороги, реж. Наталка Ворожбіт (Україна, 2020 / 124 хв). П’ять розбитих доріг. П’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.
  • Атлантида, реж. Валентин Васянович (Україна, 2019 / 108 хв.). Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.
  • Віктор робот (анімаційний), реж. Анатолій Лавренішин (Україна, 2020 / 80 хв.). Далеке майбутнє. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захоплюючі пригоди двох друзів.
  • Гірська жінка: на війні, реж. Бенедикт Ерлінґссон (Франція, Ісландія, Україна, 2018 / 100 хв.). 50-річна Хатла оголошує війну місцевому алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Вона ризикує всім, щоб захистити ісландські передгір'я – але ситуація змінюється, коли в її житті з'являється дівчинка-сирота.
  • Плем’я, реж. Мирослав Слабошпицький (Україна, 2014 / 130 хв.). Головний герой фільму, Сергій, потрапляє в спеціалізований інтернат для слабочуючих, де існує кримінальна організація, Плем'я. Він намагається зайняти своє місце в ієрархії школи і бере участь в кількох пограбуваннях. Коли Сергій закохується в Анну, одну з наложниць Наглядача, йому доводиться порушити неписані закони племені.
  • Ціна правди, реж. Аґнєшка Голланд (Польща, Велика Британія, Україна, 2018 / 99 хв.). У 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Більше інформації на сторінках проєкту «Зоряна ніч» в Фейсбук та Інстаграм.

Нагадаємо, що з 4 до 8 серпня в Києві відбудеться 10-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF 2021

KISFF 2021 зібрав 29 тематичних кінопрограм, що об'єднують 179 короткометражних фільмів з усього світу, у фокусі картин KISFF 2021 — джентрифікація, фемінізм, відкритість, кордони, пошук ідентичності, гумор і почуття.

Фото: афіша

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1941
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду