12:27
Вівторок, 6 Квітня 2021

Канал «Дом» запросив до співпраці редакції, які покинули окуповані території України

801
Телеканал готовий підтримати невеликі місцеві редакції та закуповувати у них цікавий контент.
Канал «Дом» запросив до співпраці редакції, які покинули окуповані території України
Канал «Дом» запросив до співпраці редакції, які покинули окуповані території України

Генеральна директорка ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Юлія Островська запросила незалежних виробників контенту зі сходу України та Криму до співпраці. Про це телеканал «Дом» повідомив у Facebook.

«Телеканал Дом готовий провести пітчинги, підтримати невеликі місцеві редакції та закуповувати у них цікавий для Донбасу і Криму контент», – заявила Островська.

В Україні 1 березня 2020 року почав мовлення державний канал для тимчасово окупованих територій «Дом». Він входить до складу державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (в склад якого також входить телеканал UATV).

«Дом» мовить на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) для об'єктивного інформування українців на території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя та їхнього повернення до українського порядку денного.

Головна мета каналу – інформаційне сприяння реінтеграції ТОТ, що включає в себе формування позитивного ставлення до реінтеграції у громадян України та інформаційне сприяння участі в цьому процесі країн-партнерів.

20 січня 2021 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження, яким передав Мультимедійну платформу іномовлення України в управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Ілюстрація: Телеканал Дом/FacebookВсі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
801
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду