16:41
Понеділок, 1 Березня 2021

Більшість українців надають перевагу Інтернету як джерелу інформації – опитування

518
Інтернет з кожним роком тільки нарощує свою популярність.
Більшість українців надають перевагу Інтернету як джерелу інформації – опитування
Більшість українців надають перевагу Інтернету як джерелу інформації – опитування

Компанія Research & Branding Group з'ясувала, що на початку 2021 року більшість українців віддають перевагу інтернету як джерелу інформації. Про це йдеться на сайті компанії.

Зокрема, мережі інтернет віддають перевагу 51% українців, а телебаченню – 44%. Радіо та друкованій пресі перевагу віддають сумарно всього 2% жителів України. У дослідженні наголошується, що інтернет з кожним роком тільки нарощує свою популярність в українців: в лютому 2017 роки тільки 38% респондентів назвали його основним джерелом новин, а телебачення воліло 58%.

Стосовно інтернет-ресурсів, то перші місця займають соціальні мережі: 59% опитаних українців вибирають Facebook, YouTube (43%) і Instagram (30%). Стосовно месенджерів, то тут свою популярність нарощує Telegram, яким користуються 20% українців – це в три рази більше, ніж в 2018 році.

Однак найпопулярнішим в Україні є Viber з 57% підтримкою. Друге місце за Facebook Messenger – 37%.

Опитування проводилося з 20 січня по 1 лютого 2021 року. Опитано 1 802 респондентів віком від 18 років і старше. Метод опитування - особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/- 2,4%.

У 2019 році згідно з даними щорічного опитування USAID-Internews, інтернет-медіа та соцмережі вперше за популярністю обійшли телебачення. Зокрема, тоді 68% респондентів повідомили про використання  соціальних мереж для отримання новин, а популярність та охоплення аудиторії телеканалами знизилися до 66% в порівнянні з 77% у 2018 році.

~insertother~

Фото: Gerard Romans Camps/FlickrВсі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
518
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду