Народна депутатка Федина залишила студію Прямого каналу, не дочекавшись вибачень ведучого Вересня
Народна депутатка Федина залишила студію Прямого каналу, не дочекавшись вибачень ведучого Вересня
Народна депутатка Софія Федина («ЄС») залишила студію Прямого каналу, не дочекавшись вибачень ведучого Миколи Вересня. Відео інциденту виклала в мережу волонтерка Маруся Звіробій.
Під час програми Федина сказала, що законопроєкти, які зараз є, спрямовані тільки на погіршення ситуації, зокрема це стосується малого та середнього бізнесу.
«Замість підтримки ми маємо, що Данило Гетьманцев (голова комітету ВР з питань фінансів - ред.) пропонує ще більш репресивні норми щодо малого бізнесу», - зазначила народна депутатка.
Микола Вересень на це сказав: «Які саме, будь ласка? Це голослівно. От зараз ви сказали нічого. Все погано, тому що все погано, тому що Гетьманцев сказав, тому що все погано. А можна сказати, що ці законопроєкти збільшують навантаження чи зменшують там щось? Будьте депутатом, скажіть точно - на скільки, які додаткові платежі».
«Ви мені дали одну хвилину, я хочу в неї вписатися», - відповіла Федина.
«Тільки не брешіть», - відреагував ведучий.
«Попереджаю всіх: якщо я даю одну хвилину, це не означає, що можна брехати», - сказав Микола Вересень, коли Софія Федина закінчила промову.
На це народна депутатка почала вимагати в нього вибачень за звинувачення в брехні та встала зі свого місця, на що ведучий припустив, що вона хоче його вдарити. Федина обурилася, що її звинувачують ще й в насильстві. Вона заявила, що ведучий цього дня хамив їй та іншим гостям, після чого покинула студію.
Згодом Софія Федина опублікувала допис у Facebook з цього приводу, в якому навела приклади законопроєктів, які мають підтвердити її слова, сказані в ефірі.
«Хочете правди - тримайте правду! У вересні 2019 року слуги народу в турборежимі прийняли закони 128/129, якими запровадили обов’язкові РРО (залізні або програмні) з першої гривні для всіх видів діяльності для платників єдиного податку 2-4 групи.
Законом 129-й (вересень 2019) – запроваджено скарги покупців на продавців, зі 100% поверненням вартості товару (що додатково супроводжується штрафами) - закон про т.зв. кешбеки.
У січні 2020 прийнято закон 466 (проект 1210), в якому впроваджується інститут вини – податкова має визнавати, чи платник податків винен у несплаті податку; ділова мета - вивчення чи в операції був намір заробити - прямо який новий податковий судовий орган!
Через протести підприємців під Верховною радою Разумков запропонував прийняти законопроект 4313, щоб зняти напругу і на рік відкласти впровадження РРО і знайти компромісне рішення. Ніби всі фракції погодилися. Але... саме слуги його провалили - було зібрано лише 212 голосів. Цей законопроект було відправлено на повторне друге читання, під час якого Данило Гетьманцев підмінив текст Разумкова і вписав всі репресивні норми з попередніх законопроектів. Замість виправлення ситуації він посилює тиск на підприємців», - написала Софія Федина.
Вона також згадала про проєкти законів, які скасовують військовий збір для офшорів та оподаткування для грального бізнесу.