Нацрада перевірить лисичанську ТРК «Акцент»

4 Червня 2020
1407
4 Червня 2020
14:01

Нацрада перевірить лисичанську ТРК «Акцент»

1407
Мовник не надав Нацраді запис програми, на яку поскаржилися глядачі.
Нацрада перевірить лисичанську ТРК «Акцент»

4 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку ТРК «Акцент» з Лисичанська Луганської області.

Нацрада отримала скарги глядачів на те, що в сюжеті «Акценту» 9 травня була пропаганда символіки комуністичного тоталітарного режиму. Коли представник Нацради запитав у компанії запис ефіру за цей день – компанія відповіла, що в неї немає цього запису.

Це є порушенням статті 48 закону «Про телебачення і радіомовлення», яка зобов’язує мовників зберігати записи всіх трансляцій протягом 14 днів з дати їх розповсюдження, а якщо щодо змісту цих трансляцій надійшла скарга – то зберігати доти, доки не буде розглянуто скаргу і прийнято щодо неї рішення.

Тому за пропозицією відповідального секретаря Нацради Юрія Зіневича члени Нацради вирішили провести позапланову перевірку «Аценту».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1407
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду