12:23
Вівторок, 16 Квітня 2019

Данилюк каже, що Зеленський достатньо спілкується з пресою

Кандидат у президенти Володимир Зеленський «має досить активну присутність у медіа», заявив його радник, колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк в ефірі телеканалу ICTV у відповідь на запитання головної редакторки Київського бюро «Радіо Свобода» Інни Кузнецової.
Данилюк каже, що Зеленський достатньо спілкується з пресою
Данилюк каже, що Зеленський достатньо спілкується з пресою

«Стосовно Володимира Зеленського. Він дає інтерв’ю, він дає коментарі, він спілкується з пресою. Можливо, не так часто, як хотілося б пресі, але я вважаю, що він має досить активну присутність зараз у медіа, зокрема дає навіть зарубіжним медіа, хоча він більше фокусується на українській аудиторії, бо це є важливо», – сказав Данилюк, якого цитує «Радіо Свобода».

Він додав, що всі питання можна буде обговорити із Зеленським 19 квітня на НСК «Олімпійський» у Києві.

Гостем «Свободи слова» на ICTV 15 квітня був кандидат у президенти, чинний Президент України Петро Порошенко. Володимир Зеленський теж був запрошеним на ефір, однак не прийшов. Замість нього прийшов його радник Олександр Данилюк.

Нагадаємо, представники низки ЗМІ та медійних організацій опублікували відкрите звернення до кандидата в президенти України Володимира Зеленського із закликом вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня (до дня дебатів).

11 квітня кандидати на пост президента Петро Порошенко та Володимир Зеленський в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» поговорили телефоном. Порошенко закликав Зеленського прийти на НСК «Олімпійський» на дебати 14 квітня, а 19 квітня прийти на дебати в студію Суспільного. Зеленський сказав, що чекатиме Порошенка на «Олімпійському» 19 квітня.

12 квітня Володимир Зеленський прокоментував розмову з Петром Порошенком, яка відбулася в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1». «Мені здається, що я був відвертим, чесним, таким, як я є. Ми домовилися, що в нас будуть дебати 19 квітня на НСК “Олімпійський”», – сказав Зеленський.

14 квітня Володимир Зеленський не прийшов на дебати на НСК «Олімпійський», як і заявляв.

Петро Порошенко запропонував Володимиру Зеленському провести дебати 19 квітня на НСК «Олімпійський» з 16.00 до 18.00. У штабі Володимира Зеленського не підтримали провести дебати в робочий час.

Національна суспільна телерадіокомпанія України проведе офіційні телевізійні дебати у студії Суспільного мовника між кандидатами на пост президента України перед днем тиші 19 квітня о 20.00. У ЦВК вважають, що кандидати на пост президента мають виконувати закон.

«Детектор медіа» збирає основні події, які відбуваються навколо дебатів між кандидатами Порошенком та Зеленським.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1392
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop