10:34
Вівторок, 16 Квітня 2019

Медіарух закликав Володимира Зеленського вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня

29 462
Представники низки ЗМІ та медійних організацій опублікували відкрите звернення до кандидата в президенти України Володимира Зеленського із закликом вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня (до дня дебатів).
Медіарух закликав Володимира Зеленського вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня
Медіарух закликав Володимира Зеленського вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня

До цього кандидат спілкувався переважно відеороликами через свої інстаграм та ютуб-канал. Проте медійна спільнота та громадянське суспільство мають запитання щодо бачення кандидатом подальшого розвитку країни, а також відкритості й готовності бути підзвітним суспільству, яке обирає Президента України.

Наводимо текст звернення та список підписантів. Лист відкритий до підписання (повідомляйте на info@detector.media). 

Шановний Володимире Олександровичу!  

21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. Під час вашої передвиборчої кампанії ви оприлюднили десятки відеороликів, які стали інформаційними приводами для новин та матеріалів у медіа. Ви дали низці обраних ЗМІ кілька інтерв’ю ще перед першим туром виборів, але протягом останніх кількох тижнів ви особисто уникаєте прямої й повноцінної комунікації з вітчизняними журналістами.

Наш професійний обов’язок як журналістів – доносити суспільно-важливу інформацію до громадян вчасно та в повному обсязі. Оскільки ви ігноруєте наші запити і прохання про інтерв'ю, ми не можемо виконувати функції, покладені на нас суспільством, у повному обсязі.

Медійна спільнота та громадянське суспільство мають низку питань щодо вашого бачення подальшого розвитку країни, а також вашої відкритості і готовності бути підзвітним суспільству, яке вас обирає. Наші читачі, глядачі та слухачі теж ставлять запитання, на які ми не можемо дати відповіді, оскільки жодного разу не спілкувалися з вами напряму.

Ми звертаємося до вас із проханням виявити повагу до журналістів та громадянського суспільства, яке було локомотивом всіх реформ в країні після Революції гідності.

Закликаємо вас не наслідувати негативні практики ігнорування запитів медіа, які, на жаль, також мали місце протягом минулих 5-ти років, та провести прес-конференцію для ЗМІ до офіційної дати дебатів (не пізніше 18 квітня), щоб забезпечити діалог з представниками медіа зокрема та українцями загалом.

Доведіть, що принципи відкритості та прозорості, які ви декларуєте, це не порожні слова та передвиборчі гасла.

Read in English

Відкрите звернення підписали:

Медіарух «Медіа за усвідомлений вибір»

UA:Перший (НСТУ)

Українське радіо (НСТУ)

Громадське радіо

Інформаційне агентство «Укрінформ»

Liga.net

Громадське телебачення Донбасу

«Новое время»

Радіо НВ

Український тиждень

Opinion

«Детектор медіа»

Інститут масової інформації

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика

Інститут розвитку регіональної преси

Інтерньюз-Україна

Фундація «Суспільність»

Український кризовий медіацентр

Асоціація української преси

Інформаційна кампанія «По той бік новин»

Національна суспільна телерадіокомпанія України

Приєдналися:

«Перший Криворізький»

«Букви»

«Экономические Новости»

«Новинарня»

Незалежна медіапрофспілка України

Як писав «Детектор медіа», 5 лютого в Україні було оголошено про створення Медіаруху «Журналісти за усвідомлений вибір», покликаного забезпечити громадянам можливість обирати президента і парламент на основі повної та достовірної інформації. До Медіаруху увійшли провідні українські ЗМІ - телеканали, радіостанції, друковані й онлайн-видання, а також медійні громадські організації.

~insertother~Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
29462
Переглядів
Коментарі
ЧИТАЧ
14:00 / 16 Квітня 2019
Нагадує ось що: "Гулчатай, открой личико", а підписанти в позі Петрухи.
Леонід
13:52 / 16 Квітня 2019
Знову зе-тролі біснуються. Ще й як організовано; як на роботу ходять? Мабудь, таки на роботу. Відповідь крутіям і маніпулянтам: не шукайте чорну кішку в чорній кімнаті... Майже всі вищенаведені організації є або державними установами, або професійними спілками. Тому краще, ось так хором, ви б покликали вашого зеленого кота вилізти з своєї віртуальної бульбашки. Нумо разом - *Зелопольд, вилазь підлий сцикун!*
Игорь
13:16 / 16 Квітня 2019
порохня повылазила
ІВАН
13:11 / 16 Квітня 2019
А яка різниця хто власники каналів. Чи якщо власник не той хто вам подобається, то знати і розуміти позицію кандидата в Президенти не потрібно? Дурдом
Віталій
12:27 / 16 Квітня 2019
...а де ж 5-й канал, схоже у когось почались конвульсії...))))))
Сергій
12:26 / 16 Квітня 2019
Шановні добродії, що підписали це звернення, оприлюднить кінцевих власників ваших компаній, що б народ знав, кому завдячувати за таку принципову політичну позицію. Сказали «А», то кажіть і «В». Чи слабо, Господарі накажуть?
felix
12:24 / 16 Квітня 2019
Стоит только посмтреть на этот перечень медиа, чтобы проигнорировать их т.н. обращение. Понятно что у них после 21.04. отберут черпак и отгонят от корыта всех этих дармоедов.Сколько можно сидеть на шее работающих людей реального сектора экономики, да еще им же пудриь мозги. Люди, вы только посмотрите на этот список, целая армия дармоедов, ничего не проиводящая, а только потребляющая!!!
Влад
12:18 / 16 Квітня 2019
ЗЕ! Не прячься, выходи!
Григорий
12:17 / 16 Квітня 2019
Уважаемые журналисты!Если вы болеете за судьбу Украины каждый день публикуйте информацию и собирайте прессконференции на тему как у украинцев хотят украсть если уже не украли землю,что госчиновники должны сделать чтобы украинцы смогли использовать основное своё богатство-ЗЕМЛЮ,а не работать в наймах или быть БАТРАКАМИ на своей земле политой кровью и потом предков.
Григорий
12:16 / 16 Квітня 2019
Уважаемые журналисты!Если вы болеете за судьбу Украины каждый день публикуйте информацию и собирайте прессконференции на тему как у украинцев хотят украсть если уже не украли землю,что госчиновники должны сделать чтобы украинцы смогли использовать основное своё богатство-ЗЕМЛЮ,а не работать в наймах или быть БАТРАКАМИ на своей земле политой кровью и потом предков.
Оксана
12:11 / 16 Квітня 2019
И не только чхать
ТИНА
12:07 / 16 Квітня 2019
ЧХАТЬ ОН ХОТЕЛ НА ВАС
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду